Çağrı Radyo


Oy: 3.5 Toplam oylayan: 1
Çağrı Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Çağrı Radyo, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde yaptığı yayınları kesintisiz bir şekilde sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği ağırlıklı olarak arabesk müzikten oluşmaktadır. Aynı zamanda Çağrı Radyo'nun Kayseri bölgesinde karasal yayını da bulunmaktadır. Bununla beraber bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Çağrı Radyo'nun karasal yayın merkezi Kayseri'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Eğer Kayseri bölgesi haricinde Çağrı Radyo dinlemek istiyorsanız internet üzerinden sağlanan yayınları takip edebilirsiniz. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Çağrı Radyo çalışmalarını son hızıyla sürdürmektedir.

Çağrı Radyo'nun her ne kadar arabesk ağırlıklı bir yayın yaptığını belirtmiş olsak bile aynı zamanda türkü, Türk sanat müziği, Türk halk müziği, slow müzik gibi farklı tarzlarda da şarkı paylaşımı yapmaktadır. Bölgenin en değerli radyo kanallarından bir tanesi olan Çağrı Radyo dinleyicisine en kaliteli şarkıları sunmak için daima çalışmaktadır.


Çağrı Radyo; Kayseri'nin arabesk radyosu

Çağrı Radyo, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Kayseri'nin Develi ilçesinden yayın yapan radyo kanalı kayseri halkı tarafından benimsenmiştir.Bazı zamanlarda Çağrı FM adında Diyarbakır'daki radyo kanalı ile isim benzerliği olduğu zaman karıştırılmaktadır. Ancak, iki radyonun yayın formatı birbirinden farklı şekilde ilerlemektedir.

Çağrı Radyo'nun yayın ekibi oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Radyoda yayınlanacak olan şarkıları özenle seçerek dinleyicisiyle paylaşan radyo kanalında aynı zamanda dinleyicilerin istekleri de önemsenerek günün bazı saatlerinde sadece dinleyicilerden gelen istekler paylaşılmaktadır. Bununla beraber radyoda düzenlenen radyo programlarını dinlerken hem hoş sohbete hem de kaliteli şarkılara eşlik edebilirsiniz.

Çağrı Radyo'nun teknik ekibinden bahsetmemek de olmaz. Tüm Kayseri bölgesine karasal yayın imkanı sunan teknik ekibi en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayınını hem de internet üzerinden sağladığı yayınını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Çağrı Radyo'nun Kayseri'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kayseri bölgesinden Develi Çağrı Radyo dinlemek için 96.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Çağrı Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Çağrı Radyo'yu istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0352 621 88 88
  • Web:http://develi-cagri-radyo.ticiz.com
  • Adres:cumhuriyet cd rejiler işhanı kat 2, develi, Kayseri, 38400, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/cagrifmdeveli/
  • Benzer Aramalar:Çağrı Radyo