Çağrı FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Çağrı FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Çağrı FM, Diyarbakır'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği dini programlardan oluşan radyo kanalı Diyarbakır'ın en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Diyarbakır'da karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir ve tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Çağrı FM, Diyarbakır'da bulunana bir radyo kanalıdır, dolayısıyla en büyük dinleyici kitlesi Diyarbakır'da bulunmaktadır, ancak bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmeyi başarmıştır. Dini yayınlar konusunda bölgenin en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyuna Diyarbakır'da dini yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.


Diyarbakır'ın Dini Radyosu; Çağrı FM

Çağrı FM'de gün içerisinde dini yayınları bulunmaktadır. bunun yanında tüm gün boyunca ilahi paylaşımı yapmaktadır. Çağrı FM, dinleyicileri isteklerini radyo üzerinden bildirerek canlı olarak dinleyebilir. Tüm gün boyunca yayınlarını sürdüren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan ilahileri ile dinleyicilerine en kaliteli ilahileri sunmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Çağrı FM'in, Diyarbakır'da karasal yayını bulunmaktadır. Diyarbakır'da Çağrı FM dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Çağrı FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.Bunun yanında mobil uygulamayı kullanarak dilediğiniz yerden Çağrı FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0412) 257 29 11
  • Web:http://www.cagrifm.com.tr
  • Adres:Barış Mah. 500 Evler Kavşağı Ebrar Sitesi No:1 Kayapınar DİYARBAKIR
  • Facebook:https://www.facebook.com/cagrifm.com.tr/
  • Twitter:https://twitter.com/cagrifmonline
  • Benzer Aramalar:Çağrı FM