Çağlar FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Çağlar FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Çağlar FM, Malatya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı Malatya'da en çok dinlenen radyolardan bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak arabesk ve fantezi müzik tarzına yer veren radyo kanalı aynı zamanda Malatya bölgesinde karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayınının Malatya'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyadan dinlenebilmektedir. Çağlar FM, arabesk müzik yayınlarıyla Malatya'nın en değerli radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir.


Doğunun En Baba Radyosu

Çağlar FM, yayınlarında 'Doğunun en baba radyosu' sloganını kullanmaktadır. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Çağlar FM kaliteli yayınlarıyla kendisini öne çıkartmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Çağlar FM'in Malatya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Malatya'da Çağlar FM dinlemek için 95.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Çağlar FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Çağlar FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden yayınları dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 422 326 18 93
  • Web:http://www.radyocaglar.com
  • Adres:MİLLİ EGEMENLİK CAD. BİLGİNLER APARTMANI NO:14 / 7 MERKEZ / MALATYA
  • Benzer Aramalar:Çağlar FM