Bursa'da Bugün Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Bursa'da Bugün Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bursa'da Bugün Radyo, adından da anlaşılacağı üzere Bursa'nın yerel radyolarından bir tanesidir. Bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında Bursa'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı hem müzik hem de haber programlarına yer vermektedir.

Karasal yayın merkezinin Bursa'da yer almasından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanmaktadır. Ayrıca hem gündemden haberdar olmak için hem de kaliteli müzik dinlemek için Bursa'da Bugün Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

Bursa'da Bugün Radyo kaliteli yayınları sayesinde kendine has bir kitleye hitap etmeyi başarmış olan bir radyo kanaldır. Gün içerisinde gerçekleştirdiği kaliteli yayınları sayesinde dinleyicilerine en iyi programları sunmaktadır. Bunun yanında ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapan radyo kanalı güncel ve popüler müziklere yer vermektedir.


Bursa'da Bugün Radyo; Bursa'nın Sesi

Bursa'da Bugün Radyo, Bursa'nın Nilüfer ilçesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde radyo hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı ilkeli ve kaliteli bir yayın çizgisinde ilerlemektedir. Türk örf ve adetlerine önem veren radyo kanalı aynı zamanda Türkçe'ye de önem göstermektedir.

Bursa'da uzun zamanlardan bu yana yayın yapan radyo kanalı oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyo programlarında kalitesini ortaya koyan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almayı başarmıştır. Bunun yanında hem Bursa'da gerçekleşen olayları hem de ülke gündemini dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Radyoculuğun en önemli unsurlarından bir tanesi olan teknik işlemler de başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Bursa'nın hemen hemen her kesimine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesi ile yayın yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda karasal ve internet yayınlarını sorunsuz bir şekilde dinleyicisi ile buluşturmaktadır.

Bursa'da Bugün Radyo'nun karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bursa bölgesinde Bursa'da Bugün Radyo dinlemek için 94.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bursa'da Bugün Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Bursa'da Bugün Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0224 451 03 51 - 0224 451 03 71
  • Web:http://www.bursadabugun.com/
  • Adres:Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi Karya Güçlü İş Merkezi No: 254 A Blok 3. Kat B18 Nilüfer Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyobursadabugun/
  • Twitter:https://twitter.com/bursadabugunfm
  • Benzer Aramalar:Bursa'da Bugün Radyo