Bursa Karadeniz FM


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Bursa Karadeniz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bursa Karadeniz FM, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği yöresel müzik olan radyo kanalında Karadeniz bölgesine ait olan şarkılar paylaşılmaktadır. Bursa Karadeniz FM, Bursa bölgesinde karasal yayına sahiptir. Aynı zamanda güçlü vericileri sayesinde çevre illere de yayın yapan bir radyo kanalıdır. Güçlü vericileri sayesinde 1200 KM'lik bir alanı kapsamaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir.

Bursa Karadeniz FM, 2000 senesinden bu yana yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Bursa'da yaşayan ve Karadeniz müziğini sevenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Bursa Karadeniz FM'dir. Özellikle Bursa bölgesinde çok dinlenen radyo kanalı internet üzerindeki yayınlarıyla da tüm Türkiye'de dinlenmektedir.


Karadeniz'in Sesi Bursa Karadeniz FM

Bursa Karadeniz FM her ne kadar Karadeniz yoğunluklu bir yayın akışına sahip olsa da zaman zaman farklı yörelerdeki müzik türlerini de paylaşmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır. Senelerdir devam eden yayınlarıyla alanında en iddialı olan radyo kanallarından bir tanesidir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Bursa Karadeniz FM, Bursa bölgesinde karasal yayına sahiptir. Bursa ve çevresinde radyoyu dinlemek için 104.3 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Bursa Karadeniz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamasını kullanarak radyo yayınlarına istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0224 224 84 85
  • Web:http://www.bursakaradenizfm.com
  • Adres:Sönmez İş Sarayı K.4 No 259 Osmangazi/Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/bursakaradenizfm/
  • Twitter:https://twitter.com/karadenizradyon
  • Benzer Aramalar:Bursa Karadeniz FM