Bursa FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Bursa FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bursa FM, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında genel olarak arabesk ve fantezi müzik paylaşımı yapan radyo kanalı aynı zamanda karasal yayına da sahiptir. Özellikle Bursa bölgesinde sevilerek dinlenen radyo kanalı, internet üzerinden yaptığı yayınlar ile ülkemizin dört bir yanından dinlenebilmektedir.

Bursa FM yayınlarıyla kaliteyi hissettirmektedir. Arabesk müzik konusunda oldukça deneyimli olan radyo yayıncılarının yaptığı programlarla beraber hem keyifli muhabbetlere tanık olup hem de en iyi müzikleri dinleyebilirsiniz. Bursa FM tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarıyla beraber en kaliteli yayınları sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır.


Arabesk Müziğin Adresi Bursa FM

Bursa FM yayınlarında 'İşin doğrusu, Kentin damar radyosu' sloganını kullanmaktadır. Arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesi olduğu için oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan arabesk müzik listesiyle en popüler olan, dillerden düşmeyen ve yeni parçalara eşlik edebilirsiniz.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Bursa FM, Bursa'da karasal yayın yapmaktadır. Bursa bölgesinde Bursa FM dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bursa FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Bursa FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Bursa FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:02242241624
  • Web:http://bursafm.com.tr
  • Adres:Kırcaali Mah Kiremitçi Cad Karakaşgil Plaza No:3 K:9 D:901 Osmangazi BURSA
  • Benzer Aramalar:Bursa FM