Bucak FM


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Bucak FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bucak FM, Burdur'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca 7/24 yayın hizmeti veren radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Bucak FM'in Burdur bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. Bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Bucak FM'in karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Bunun haricinde internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla erişim sağlanabilinir. Arabesk müzik severler için en iyi radyo kanallarından bir tanesi olan Bucak FM, Burdur 'un en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.

Arabesk müzik ülkemize özgü olan ve ülkemizde en çok dinlene müzik tarzlarından bir tanesidir. Genellikle psikolojik olarak zor zamanlarda tercih edilen müzik tarzının genel olarak teması aşk, keder ve dert konularını işlemektedir. Kimileri içinse arabesk müzik sadece bir müzik tarzı değil yaşam tarzı haline gelmiştir.


Bucak FM; Burdur'un Damar Radyosu

Bucak FM, kurulduğu günden bu yana tüm hızıyla yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Kısa süre içerisinde Burdur'un en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelen Bucak FM, büyük bir disiplin içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Her ne kadar radyoculuğun önemi azalıyor gibi görünse bile hala günümüzde en çok kullanılan iletişim araçlarından bir tanesidir.

Bucak FM'in yayınlarındaki kalitesinin en büyük destekçisi tabi ki teknik ekibidir. bu konu hakkında oldukça deneyimli olan radyo kanalının teknik ekibi hem en iyi ses kalitesini sunmak için hem de kesintisiz radyo hizmeti vermek için çalışmaktadır. Aynı zamanda tüm Burdur'a karasal yayın sunmaktadır.

Bucak FM'in yayın ekibi ise oldukça profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti sunan radyo kanalında yayınlanan şarkılar tecrübeli ve başarılı yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Böylece en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Bucak FM'in Burdur'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Burdur'da Bucak FM dinlemek için 98.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bucak FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Bucak FM'in canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0248 325 28 09
  • Adres:Karayvatlar Mah. Gazi Ca. No: 1/3 Cumhuriyet Meydanı Bucak /BURDUR
  • Facebook:https://www.facebook.com/Bucak.FM.98.2/
  • Benzer Aramalar:Bucak FM