Brt FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Brt FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Brt FM, Samsun'un Bafra ilçesinden yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği karma müziklerden oluşmaktadır. Genelde pop, slow ve yöresel müzik tarzına yer veren radyo kanalı aynı zamanda Samsun'da karasal yayın yapmaktadır.

Brt FM'in karasal yayını Sakarya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Brt FM her kesime hitap eden bir radyo kanalı olduğu için hem bölge halkı tarafından hem de ülkemizin her yerindeki kişiler tarafından sevilerek dinlenebilir.


Samsun'un radyo kanalı; Brt FM

Brt FM, Bafra ilçesinden yayın yapmaktadır. Radyo kanalının istasyonu Karadeniz bölgesinde yer aldığı için Karadeniz yöresine ait olan şarkıları da Brt FM'de dinleyebilirsiniz. Brt FM'in profesyonel ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi sayesinde dinleyicilere en kaliteli müzikler sunulmaktadır.

Brt FM'in Samsun'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Samsun'da Brt FM dinlemek için 91.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemiz kullanarak Brt FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Brt FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 362 543 14 24
  • Web:http://www.brtfm.net
  • Adres:Büyük Cami Mah. Cami Kebir Sok. No: 7 Bafra / Samsun
  • Facebook:https://www.facebook.com/www.brtfm.net
  • Twitter:https://twitter.com/bafrabrt
  • Benzer Aramalar:Brt FM