Botan FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Botan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Botan FM, Siirt'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği dini yayınlarla ilerlemektedir. Botan FM Siirt halkına karasal yayın hizmeti de vermektedir. Bölge halkı tarafından en sevilen radyolardan bir tanesi olan Botan FM tüm hızıyla yayın hayatını devam ettirmektedir.

Siirt bölgesinde karasal yayın sunan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi de Siirt ve çevresinde yer almaktadır. Bunun yanında internetten sunulan karasal yayınlarıyla beraber Siirt haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Tasavvufi tarzda yaptığı yayınlarıyla büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Botan FM'de günün farklı saatlerinde farklı tarzlardaki programlara denk gelebilirsiniz. Botan FM dinlerken dini ve manevi sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda en kaliteli ilahilere de Botan FM'den ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde Botan FM'de hem Türkçe hem Kürtçe hem de Arapça ilahilerle de karşılaşabilirsiniz. Yayın çeşitliliği olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan radyo kanalı kültürel farklılıklara da yer vermektedir.


Botan FM; Siirt'in Radyosu

Botan FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmuştur. Kendi alanında ve bölgesinde en sevilen radyolardan bir tanesi haline gelmiştir. Siirt için oldukça önemli bir kuruluş olan radyo kanalı yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Böylece en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Botan FM'in geçmişten bu yana süre gelen yayınlarıyla oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olmuştur. Profesyonel yayıncılardan oluşan yayın kadrosu sayesinde düzenlenen programlar hem bilgilendirici hem de öğretici olmaktadır. Bunun yanında radyo da yayınlanan ilahiler tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Botan FM'in teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Tüm Siirt'e karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı güçlü vericileriyle çevre illere de yayın hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanında en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda Botan FM'in hem karasal yayın üzerinden sağladığı hem de internet üzerinden sağladığı yayınları kesintisiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Botan FM'in Siirt'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Siirt'de Botan FM dinlemek için 100.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Botan FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Botan FM'in canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0484 224 22 27
  • Web:http://www.botanfm.com
  • Adres:Batı Mah. Cumhuriyet Cad. Özbel İşhanı Kat-3 Botan FM /SİİRT
  • Facebook:https://www.facebook.com/Botanfm/
  • Benzer Aramalar:Botan FM