Borusan Klasik


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Borusan Klasik

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Borusan Klasik radyosu, karnaval grubunda yer alan ve klasik müzik yayını yapan bir radyodur. Daha çok sosyal statüsü yüksek insanlar ile bağdaştırılan bir müzik türü olan klasik müzik, batıdan gelen bir tarzdır. Halk müziğinden net çizgilerle ayrılmış olan bir müzik tarzıdır. En çok bilinen özelliği çok sesli bir tarz olmasıdır. Klasik müzik severlerin radyo dinlemek için ilk akla gelen radyo istasyonu Borusan Klasik radyosu oluyor.

Karnaval grubunda yer alan Borusan Klasik radyosu oldukça kaliteli yayınlar yapıyor ve "Türkiye'nin tek klasik müzik radyosu" sloganıyla yayın hayatına devam ediyor. Oldukça sanatsal ve kültür seviyesi yukarıda olan bu müzik tarzını Borusan Klasik radyosunda dinlerken oldukça keyif alacaksınız. Borusan Klasik dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz.


Türkiye'nin tek klasik müzik radyosu

Türkiye'de klasik müzik yayını yapan tek radyo Borusan Klasik radyosudur. Bu radyo Karnaval gurubunda yer almaktadır ve sadece internet üzerinden yayın yapan bir web radyosudur. Dolayısıyla herhangi bir frekansa sahip değildir. Buna rağmen oldukça fazla dinleyici sayısına sahip olan Borusan Klasik radyosu kaliteli işleriyle dinleyici sayısını arttırmayı başarıyor. Borusan Klasik, canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz.

Tüm gün boyunca klasik müzik yayını yapan Borusan Klasik radyosunu dinlerken oldukça keyif alacaksınız. Birbirinden farklı müzisyenlerin eserleri yayınlanan radyoda kesintisiz olarak klasik müzik dinleyebilirsiniz. Borusan Klasik en başta belirttiğimiz gibi Karnaval grubunda yer alan bir radyodur ve merkezi İstanbul, Şişli'de bulunmaktadır.


  • Web:https://karnaval.com/sanatcilar/borusan-klasik-radyo-16038
  • Twitter:https://twitter.com/borusanklasik
  • Benzer Aramalar:borusan klasik dinle,borusan klasik, canli radyo dinle