Boğaziçi FM


Oy: 3.33333 Toplam oylayan: 1
Boğaziçi FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Boğaziçi FM, İstanbul'un yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir yayın akışı sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Ayrıca İstanbul halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında yayın tarzı olarak dini radyolar arasında bulunmaktadır.

İstanbul merkezli karasal yayın sürdürdüğü için en fazla dinleyici kitlesi İstanbul'da bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayın hizmetiyle farklı bölgelere de kolaylıkla sesini duyurmayı başarmıştır. Boğaziçi Radyo, dini radyo dinlemek isteyenler tarafından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Boğaziçi Radyo, oldukça bilgilendirici içerik sunmaktadır. Gün içerisinde düzenlenen canlı radyo programlarıyla beraber farklı konulara değinmektedir. Radyo programlarında dini sohbetler, kültürel programlar, toplumsal konular, aile gibi konulara da yer verilmektedir. Ayrıca haber programları da bulunmaktadır.


Boğaziçi Radyo; İstanbul'un Radyosu

Boğaziçi Radyo, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine radyo hizmeti sunmayı başarmıştır. Kendi alanının en başarılı radyo kanallarından bir tanesi olan Boğaziçi Radyo, bilgilendirici programlarıyla oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Bunun yanında radyoda yayınlanan ezgilere ve ilahilere de oldukça önem vermektedir.

Boğaziçi Radyo, uzun senelerdir radyoculuk sektöründe yer aldığı için profesyonel yayıncılara ev sahipliği yapmaktadır. Gün içerisinde yayınlanan programlarıyla dinleyicisine en iyi içeriği sunmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda Boğaziçi Radyo'da paylaşılan ilahiler ve ezgiler özenle seçilerek dinleyicinin beğenisine sunulmaktadır.

Boğaziçi Radyo teknik olarak da oldukça güçlü bir altyapıya sahiptir. Yayınlarda kullandığı "iki kıta tek ses" sloganının hakkını vererek İstanbul'un her iki kıtasına da sesini duyurmayı başarmıştır. Ayrıca stüdyosunda sahip olduğu teknolojik ekipmanları sayesinde dinleyicisine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır.

Boğaziçi Radyo'nun İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Boğaziçi Radyo dinlemek için 105.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Boğaziçi Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Boğaziçi Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0212) 417 00 95
  • Web:http://www.bogazicifm.com
  • Adres:İnönü Caddesi, No:64 Mahmutbey, Istanbul, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/BogaziciFM/
  • Twitter:https://twitter.com/bogazicifm
  • Benzer Aramalar:Boğaziçi FM