Boğaz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Boğaz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Boğaz FM, Çanakkale'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel olarak yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Boğaz FM aynı zamanda Çanakkale'ye karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Boğaz FM'in yayın merkezi Çanakkale'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından dinlenebilmektedir. Boğaz FM'in yaıyn tarzı karışık müziklerden oluştuğu için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Boğaz FM bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Oldukça büyük bir kitleye hitap eden radyo kanalında genellikle pop müzik yayını yapılmaktadır. Bunun yanında slow müzik, Türk halk müziği, hit müzik, rock müzik gibi farklı tarzlardaki şarkılara da yer verilmektedir.


Boğaz FM; Çanakkale'nin Radyosu

Boğaz FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. radyoda yayınlanan şarkılar hem popüler zamana hem de nostalji severlere hitap etmektedir. Her ne kadar radyoculuğun değeri azalsa bile Boğaz FM tüm hızıyla yayınlarını en iyi şekilde yönetmektedir.

Boğaz FM, uzun sürelerdir yayın yaptığı için oldukça tecrübeli yayıncılara sahiptir. Bu tecrübesi radyoda düzenlenen kaliteli programlardan ortaya çıkmaktadır. Günün farklı saatlerinde farklı yayıncılar tarafından düzenlenen programlar sayesinde keyfili sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Boğaz FM'de yayınlanan şarkılar ise profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Boğaz FM'in sadece yayıncıları değil aynı zamanda teknik ekibi de oldukça profesyonel işlere imza atmaktadır. Tüm Çanakkale bölgesine karasal yayın hizmeti sağlayan radyo kanalı aynı zamanda teknolojiyi takip ederek en iyi ekipmanları kullanmaya özen göstermektedir. Bunun yanında hem karasal hem de internet yayınını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Boğaz FM'in Çanakkale'de karasal yayın hizmeti sunduğunu belirtmiştik. Çanakkale'de Boğaz FM dinlemek için 95.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Boğaz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Boğaz FM dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0286) 532 00 00
  • Web:http://www.bogazfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/bogazfm/
  • Benzer Aramalar:Boğaz FM