Bodrum FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Bodrum FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bodrum FM, adından da anlaşılacağı üzere Muğla'dan yayın yapmaktadır. Genel yayın içeriği karma olan radyo kanalında genel olarak hit müziklere yer verilmektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Muğla'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Karasal yayınının Muğla'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünya üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Karma yayınları sayesinde her kesime hitap eden Bodrum FM en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.


Muğla'nın Sesi; Bodrum FM

Bodrum FM, 1998 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır ve Çağdaş Holding bünyesinde yer almaktadır. Karma yayınlarıyla bölgede büyük ilgi gören Bodrum FM dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilen şarkılarıyla en iyi müzikleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Bodrum FM'in Muğla'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Muğla'da Bodrum FM dinlemek için 101.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bodrum FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Bodrum FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.


  • E-Mail:https://twitter.com/RadyoBodrumFm
  • Telefon:(0252) 313 57 50
  • Web:http://www.bodrumfm.org
  • Adres:Yokuşbaşı Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cad. No:27, 48400 Bodrum/Muğla
  • Facebook:https://www.facebook.com/BodrumFm/
  • Benzer Aramalar:Bodrum FM