Bizim Radyo


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Bizim Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bizim Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. İstanbul'da oldukça geniş bir kitleye hitap eden radyo kanalı 24 saat boyunca kesintisiz bir yayın içeriği sunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul'da karasal yayın hizmeti vermektedir. Bunun yanında yayın tarzı olarak tasavvufi tarzda yayın hizmeti vermektedir.

Bizim Radyo, İstanbul'dan karasal yayın yaptığından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde İstanbul haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında dini radyo dinlemek isteyenler ilk seçeneklerinden bir tanesi Bizim Radyo olmaktadır.

Bizim Radyo gün içinde yayınladığı programlarıyla hem bilgilendirici hem de manevi anlamda duygu dolu içerik sunmaktadır. Bizim Radyo'da düzenlenen canlı yayın programlarında pek çok konuya da değinilmektedir. Genel olarak düzenlediği programlarında kültür, müzik, aktüalite, kadın ve aile, siyaset, dini sohbetler, sağlık, tarih, tefekkür, edebiyat gibi konulara yer vermektedir.


Bizim Radyo İstanbul'un Radyosu

Bizim Radyo, Yeni Asya Medya gurubunda yer almaktadır. Yayın hayatına 2005 senesinde başlayan radyo kanalı o günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Hemen hemen toplumsal her konuya değinen Bizim Radyo dinleyicilerine en doğru ve kaliteli yayını sunmak için çalışmaktadır.

Bizim Radyo, 10 seneyi aşkın süredir radyoculuk sektöründe olduğundan dolayı deneyimli bir kadroya sahiptir. Tecrübeli radyo yayıncılarının düzenlediği canlı yayın programlarıyla en doğru bilgiyi dinleyicisine ulaştırmaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaşılan ezgiler ve ilahiler profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilmektedir.

Bizim Radyo teknik anlamda da oldukça güçlü bir radyo kanalıdır. 25 kW gücünde vericiye sahip olan Bizim Radyo, İstanbul'un çok büyük bir alanına radyo yayını yapmaktadır. Bizim Radyo, stüdyosunda teknolojik ekipmanlara da yer vermektedir. Bu sayede dinleyicisine hem iyi bir ses kalitesi hem de kesintisiz yayın akışı sunmaktadır.

Bizim Radyo'nun İstanbul'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. İstanbul'da Bizim Radyo dinlemek için 104.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bizim Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Bizim Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:(0212) 655 88 59
  • Web:http://www.bizimradyo.com
  • Adres:Evren Mah. Gülbahar Cad. Günay Sok. No:4/6 Güneşli-İST
  • Facebook:https://www.facebook.com/bizimradyo
  • Twitter:https://twitter.com/bizimradyofm
  • Benzer Aramalar:Bizim Radyo