Bizim Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Bizim Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bizim Radyo, Karabük'ten yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Bizim Radyo aynı zamanda kendi bölgesine karasal yayın hizmeti vermektedir. Karışık bir yayın tarzına sahip olana radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Bizim Radyo'nun yayın merkezi Karabük'te yer aldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında Bizim Radyo'nun yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden olduğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Bizim Radyo Karabük için önemli radyo kuruluşlarından bir tanesidir. Kaliteli yayınları sayesinde dinleyicilerinin gönlünde taht kurmayı başaran radyo kanalı birbirinden değerli radyo programlarına ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda Bizim Radyoda pop, slow, arabesk, fantezi, Türk halk müziği, rap gibi farklı tarzlara yer verilmektedir.


Bizim Radyo; Karabük'ün Sesi

Bizim Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Birbirinden değerli yayıncılara ev sahipliği yapan radyo kanalı ilkeli ve saygılı bir yayın akışı sunmaktadır. Aynı zamanda radyo yayınlarında Türk örf, adetlerine Türkçe'mize gerekli olan özen gösterilmektedir.

Bizim Radyo, uzun senelerden beri radyoculuk sektöründe yer aldığı için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Kalitesini radyo yayınlarındaki programlarında ortaya koyan radyo kanalı oldukça iyi işler çıkarmaktadır. Aynı zamanda Bizim Radyo'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bizim Radyo'nun teknik ekibi de alanında oldukça başarılıdır. Karabük'ün hemen hemen her bölgesine karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı ayrıca teknolojik ekipmanları da önemsemektedir. Yayın yaptığı stüdyoları teknolojik ekipmanlarla donatan radyo kanalı dinleyicisine sorunsuz bir radyo yayını sunmaktadır.

Bizim Radyo'nun Karabük'te karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Karabük'te Bizim Radyo dinlemek için 89.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bizim Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Bizim Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0544 878 50 01
  • Web:http://www.894bizimradyo.com/
  • Adres:Hürriyet cd.Aydın İşhanı Kat: 3
  • Facebook:https://www.facebook.com/894BizimRadyo/
  • Benzer Aramalar:Bizim Radyo