Bizim İller Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Bizim İller Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bizim İller Radyo, Denizli'nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak dini yayın yapan yapan radyo kanalı aynı zamanda Denizli'nin büyük bir kısmına karasal yayın hizmeti vermektedir.

Bizim İller Radyo'nun yayın merkezi Denizli'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Denizli haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Bizim İller Radyo tasavvufi yayın ve ilahi dinlemek isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesi olacaktır.

Denizli'de büyük bir kesime hitap eden radyo kanalı işini dört elle sarılmaktadır. Bizim İller Radyo kanalında gün içerisinde birbirinden farklı programlar düzenlenmektedir. Radyoyu dinlerken hem bilgilenebilir hem de manevi duygularınızı kabartabilirsiniz. Aynı zamanda en iyi ilahilere eşlik edebilirsiniz.


Bizim İller Radyo; Denizli'nin Radyosu

Bizim İller Radyo kanalı Denizli'nin Merkezinden yayın yapmaktadır. Kendi bölgesinde oldukça geniş bir kitleye sahip olan radyo kanalı kurulduğu ilk günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmıştır. Bizim İller Radyo dinlerken ayetlerden, hadislerden, hikayelerden haberdar olabilirsiniz. Bizim İller Radyo dinlerken bilgilerinize yenisini ekleyebilirsiniz.

Bizim İller Radyo kanalı uzun senelerden bu yana yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarla geleneklerimize ve Türkçe'mize önem verdiğini gösteren radyo kanalı kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan ilahiler profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bizim İller Radyo'nun teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Denizli'nin merkezinden yayın yapan radyo kanalı oldukça geniş bir alana karasal yayın hizmeti vermektedir. Aynı zamanda teknolojinin gelişmesiyle radyoculuk ekipmanları da değiştiği için Bizim İller Radyosu teknolojiyi takip etmektedir.

Bizim İller Radyo'nun Denizli'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Denizli'de Bizim İller Radyo dinlemek için 97.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bizim İller Radoyu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Bizim İller Radoyu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 258 261 38 88
  • Web:http://www.bizimiller.com.tr
  • Adres:Topraklık Mh. 572 Sk. No:22 Yeşilhan Kat 3 Daire 302 Pamukkale / DENİZLİ
  • Benzer Aramalar:Bizim İller Radyo