Bizim FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Bizim FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bizim FM, Antalya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en sevilen radyo kanallarında bir tanesi olan Bizim FM, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Yayın tarzı olarak karışık tarzda müzik yapan radyo kanalı aynı zamanda tüm Antalya halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Bizim FM'in karasal yayın merkezi Antalya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Antalya haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bizim FM'in yayın tarzı karışık tarzda olduğu için hemen hemen her kesime hitap etmektedir.

Bizim FM dinlerken her tarzdan müzikle karşılaşabilirsiniz. Ağırlıklı olarak pop, rock, slow, Türk halk müziği tarzında yayın yapan radyo kanalı en çok dinlenen radyolar arasında yer almaktadır. Bizim FM dinlerken hem güncel müzikleri hem de popüler müzikleri dinleyebilirsiniz.


Bizim FM;Antalya'nın radyosu

Bizim FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Antalya'nın en değerli kuruluşlarından bir tanesi olan Bizim FM en kaliteli yayınlarını dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Her ne kadar radyoculuğun önemi azalmaya başlasa bile Bizim FM büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir.

Bizim FM'in yayın ekibi oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bizim FM'de düzenlenen radyo programlarını dinlerken keyifli sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda Bizim FM'de düzenlenen programlarda hem geleneklerimize hem de Türkçe'mize gerekli önem verilmektedir. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bizim FM'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de işini büyük bir disiplinle yapmaktadır. Tüm Antalya bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında bizim FM'in hem karasal yayınları hem de internet üzerinden sağladığı yayınları kesintisiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Bizim FM'in Antalya bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Antalya'da Bizim FM dinlemek için 94.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bizim FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama ile istediğiniz yerden Bizim FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0242) 887 12 94
  • Web:http://www.bizimfmantalya.com
  • Adres:Meydan mahallesi Bosna sokak, 07350 Kumluca, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/BizimFmKumluca/
  • Benzer Aramalar:Bizim FM