Bitlis FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Bitlis FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bitlis FM, adından da anlaşılacağı üzere Bitlis'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Bitlis FM'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Bununla beraber tüm Bitlis halkına karasal yayın hizmeti sağlanmaktadır.

Bitlis'den yayın yapan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Bitlis FM'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için hemen hemen her kesime hitap etmektedir.

Bitlis FM'in yayınları her ne kadar karışık tarzda olsa bile büyük bir kısmı Türkçe pop ve slow müziklerden oluşmaktadır. Bununla beraber Türk halk müziği, Türk sanat müziği gibi müzik tarzlarına da yer verilmektedir. Ayrıca radyoda düzenlenen programlarda kaliteden ödün verilmemektedir.


Bitlis FM; Bitlis'in Radyosu

Bitlis FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Bunun yanında bölgede en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan radyo kanalı işini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Bitlis FM oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda kalitesini ortaya koyan radyo kanalı en iyi şekilde yayınlarını devam ettirmektedir. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bitlis FM'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Tüm bölgeye karasal yayın hizmeti sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Teknolojik ekipmanlardan faydalanan radyo kanalı hem internet üzerinden sunduğu yayınını hem de karasal yayınını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Bitlis FM'in Bitlis bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bitlis'de Bitlis FM dinlemek için 98.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bitlis FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden canlı olarak Bitlis FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0434) 226 95 35
  • Facebook:https://www.facebook.com/Bitliisfm/
  • Benzer Aramalar:Bitlis FM