Birlik FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Birlik FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Birlik FM radyosu yayınlarını sonlandırmıştır.


Birlik FM, Kayseri'nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana 7/24 yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği dini tarzda ilerlemektedir. Kayseri'nin köklü radyolarından bir tanesi olan Birlik FM, Kayseri'de karasal yayın hizmeti de vermektedir. Bunun yanında Kayseri'nin en değerli kuruluşlarından bir tanesidir.

Karasal yayın merkezi Kayseri'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Kayseri'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayın sayesinde Kayseri haricindeki bölgelerden internet aracılığıyla dinlenebilmektedir. Dini yayınları sevenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi de Birlik FM olacaktır.

Birlik FM yayınlarında dini sohbetlere, Kur'an-ı Kerim dinletisine, ilahilere yer vermektedir. Bunun yanında saat başlarında haber sunmaktadır. Aynı zamanda Kayseri için Ezan vakitlerinde Ezan yayını yapılmaktadır. Hem dini sohbetlere tanık olmak için hem de bölgedeki gelişmelerden haberdar olmak için Birlik FM'i dinleyebilirsiniz.


Birlik FM; Kayseri'nin radyo kanalı

Birlik FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti vermiştir. Daha önceki yayınlarında Türk halk müziği ve Türk sanat müziğinin değerli parçalarını paylaşan radyo kanalı daha sonradan yayın formatını değiştirerek tasavvufi yayınlara başlamıştır. Birlik FM dinlerken daha çok Kur'an-ı Kerim dinletisine denk gelebilirsiniz.

Birlik FM'in yayın ekibi işinde oldukça başarılıdır. Dini konularda hem bilgilerini hem de hoş sohbetlerini ortaya koyan yayıncılar sayesinde Birlik FM dinlerken bilgilenebilirsiniz ve manevi olarak duygularınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan ilahileri dinleyebilirsiniz.

Birlik FM'in sağladığı teknik altyapı sayesinde Tüm Kayseri'ye karasal yayın hizmeti sunulmaktadır.Bununla beraber Birlik FM dinleyicileri için en iyi ses kalitesi sunulmaya çalışılmaktadır. Teknik ekip olarak oldukça başarılı işler ortaya koyan radyo kanalında hem karasal yayın hem de internetten sağlanan yayın kesintisiz bir şekilde ilerlemektedir.

Birlik FM'in Kayseri'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Kayseri bölgesinde Birlik FM dinlemek için 102.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Birlik FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde Birlik FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0352 222 49 37
  • Web:http://www.birlikfm.net
  • Adres: Camikebir Mah. Park Cad. Vakıf Gökdelen İş Hanı Kat 5 Melikgazi/Kayseri
  • Benzer Aramalar:Birlik FM