Bilecik FM


Oy: 2.33333 Toplam oylayan: 1
Bilecik FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bilecik FM, adından da anlaşılacağı üzere Bilecik'ten yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca yayınlarını sürdüren radyo kanalı karışık tarzda müzik yayını yapmaktadır. Bilecik'te bulunan yayın merkezinden tüm Bilecik'e yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Bilecik Fm'in yayın merkezinin konumundan dolayı dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı Bilecik'te bulunmaktadır. Bunun haricinde Bilecik dışındaki bölgelerden internet üzerinden sunulan yayınlarla Bilecik FM dinlenebilmektedir. Karışık tarzda yayın yapan radyo kanalı hemen hemen her kesime hitap eden yayınlarıyla geniş bir hedef kitlesine sahiptir.

Bilecik FM, adını şehrin kendisinden almasıyla beraber Bilecik'in en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana yaptığı yayınlarla kalitesini ortaya koyan radyo kanalı tecrübesiyle beraber oldukça başarılı yayınlara imza atmaktadır.


Şehrinizin ismi, Şehrinizin Sesi; Bilecik FM

Bilecik FM, 1995 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Bilecik'in ilk radyo istasyonlarından bir tanesi olan radyo kanalı oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Yayınlarında bu tecrübesini ortaya koyarak kalitesini hissettirmektedir. Yayın yaptığı ilk günden bu yana büyük bir disiplinle çalışmalarını sürdürmüştür.

Radyo kanalının teknik ekibi de işlerinde oldukça başarılıdır. Tüm Bilecik'e yayın ağı sunan Bilecik FM, bu başarısını teknik ekibine borçludur. Hem yayın mesafesi olarak hem de ses kalitesi olarak en iyiyi sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda teknolojik ekipmanlarıyla beraber yayınlarını en iyi şekilde yürütmektedir.

Teknik ekibinin yanı sıra yayın ekibi de işinde oldukça başarılıdır ve kalitesini ortaya koymaktadır. Yayınlarında 'Şehrinizin ismi, Şehrinizin Sesi' sloganını kullanan Radyo yayıncıları tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Karışık tarzda sunulan müzikleri özenle seçerek listeleyen yayın ekibi en iyi şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Bilecik FM'in Bilecik bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bilecik'te Bilecik FM dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bilecik FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek Bilecik FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 228 212 11 00
  • Web:http://www.bilecikfm.com.tr
  • Adres:Gazipaşa Mah. Rasimbey Cad. No:23 K:6 D:24 Bilecik, Türkiye
  • Twitter:https://twitter.com/bilecik_fm
  • Benzer Aramalar:Bilecik FM