Biber FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Biber FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Biber FM, Eskişehir'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin sevilen radyolarından bir tanesidir. Biber FM'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Eskişehir bölgesinde karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Biber FM'in yayın merkezi Eskişehir'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Eskişehir haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Biber FM, karışık tarzda yayın yaptığı için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.


Biber FM; Acısıyla Tatlısıyla

Biber FM kurulduğu günden bu yana yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Biber FM adından ve logosundan yola çıkarak "acısıyla tatlısıyla" sloganını kullanmayı tercih etmiştir. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı büyük bir disiplinle çalışmaktadır. Bunun sonucunda da oldukça kaliteli programlar ortaya çıkmaktadır.

Biber FM, senelerden beri yayınlarını sürdürdüğü için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Karışık formattaki şarkılarıyla beraber birbirinden eğlenceli programlara yer vermektedir. Aynı zamanda markanızı daha ileri taşımak için reklamlara da önem vermektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Biber FM'in teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Yayın merkezinden 80 km çapındaki bölgeye yayın yapan radyo kanalı hemen hemen Eskişehir'in tamamına ulaşmaktadır. Aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlardan faydalanmaktadır. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Biber FM'in Eskişehir'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Eskişehir'de Biber FM dinlemek için 107.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Biber FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Biber FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: +90 222 230 05 05
  • Web:http://www.biberfm.com.tr/
  • Adres:İstiklal, Şair Fuzuli Cd. No:22 D:No 20, 26010 Odunpazarı/Eskişehir
  • Facebook:https://www.facebook.com/fmbiber/
  • Benzer Aramalar:Biber FM