Beyzade FM


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Beyzade FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Beyzade FM, Hatay'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Hatay bölgesine karasal yayın hizmeti sağlayan radyo kanalının yayın içeriği ise dini ve tasavvufi yayınlar olarak belirlenmiştir.

Yayın merkezinin Hatay'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden erişim sağlanabilmektedir. Dini yayın dinlemek isteyenler için Beyzade Fm en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Beyzade FM radyoculuğu benimseniş olan bir radyo kanalıdır. Ağırlıklı olarak dini konularda program yapan radyo kanalı milli ve manevi değerleri konu alarak bilgilendirici programlar sunmaktadır. Aynı zamanda hem bölgede hem de Türkiye genelindeki haberleri dinleyicilerine en doğru şekilde sunmaktadır. Bunların yanında en iyi ilahilere de yer vermektedir.


Beyzade FM;Hatay'ın Radyosu

Beyzade FM kurulduğu günden bu yana yayınlarını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Hem gün içerisinde düzenlediği programlarla hem de tarafsız bir şekilde sunduğu haberleriyle Hatay'ın en sevilen radyolarından bir tanesi olmuştur. Beyzade FM günün farklı saatlerinde farklı konulara değinerek radyo programlarını sürdürmektedir. Hatta bu radyo programlarının arasında radyo tiyatrosuna da yer verilmektedir.

Uzun sürelerdir yayın yapan Beyzade FM'in yayın ekibi de oldukça tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır. Radyoculuğa fazlasıyla önem veren radyo kanalında geleneklerimize, milli ve manevi değerlerimize, Türkçe'mize aykırı yayın yapılmamaktadır. Ayrıca sunduğu haberleri de tarafsız bir şekilde yürütmektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan ilahiler profesyonel yayın kadrosu tarafından özenle seçilmektedir.

Beyzade FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işlere imza atmaktadır. Hemen hemen Hatay'ın tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda teknik altyapısına da gerekli bütçeyi ayırmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden radyo kanalı kullandığı ekipmanları sayesinde dinleyicilerine kesintisiz bir yayın hizmeti sunmaktadır.

Beyzade FM'in Hatay'da karasal yayın yaptığından bahsettik. Hatay'da Beyzade FM dinlemek için 99.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Beyzade FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Beyzade FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 5492669900
  • Web:http://www.beyzadefm.com.tr
  • Adres:Barış Mh. Cengiz Topel Cad. Katibe Beden Apt. Zemin Kat No: 108/A Akdeniz/Mersin
  • Facebook:https://www.facebook.com/beyzadefm
  • Twitter:https://twitter.com/beyzadefm
  • Benzer Aramalar:Beyzade FM