Best FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Best FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Best Fm

 

İstanbul merkezli olarak 1993 yılının şubat ayında Ajda Pekkan'ın şarkısı ile yayın hayatına giriş yapan Best FM bünyesinde bugün birbirinden büyük ve tecrübeli radyocu ve DJ’ler bulunmaktadır. Oldukça kaliteli bir yayın hayatı bulunan ve kendine özgü çizgisiyle dinleyicisine her gün keyifli bir zaman geçirme imkanı veren bu kaliteli radyo kapsamında birçok değişik şarkı türünü bulabilir ve keyifle dinleme şansını elde edebilirsiniz. Bunlar içerisinde pop müzik ile birlikte Türk Halk Müziği ya da Türk sanat müziğinin yanı sıra fantezi müzik ve rock ile birlikte hiphop müziklerini de bulabilir, kendi kişisel zevklerimize uygun bir şekilde farklı saatlerde dinleme imkanı da erişebilirsiniz.

 

 Her noktadan dinleyebilirsiniz

 

1993 yılından sonra 2000 yılına gelindiğinde internet ve Türksat üzerinden de yayın yapmaya başlayan Best FM, Türkiye genelinde birçok farklı frekanslar kapsamında yayın hayatına ülkenin en bilindik radyolarından biri olarak devam etmektedir. Genel olarak her ne kadar daha çok pop şarkılarını ön plana çıkarsa da, farklı zamanlarda değişik şarkı türlerini de yine ya da eski hiç fark etmez her birine yayına vererek kulakların pasını silmektedir. Üstelik birçok farklı programları ve en iyi radyocuları ile birlikte değişik saatlerde eğlenceli bir vakit geçirme imkanı da vermektedir. Gazoz ağacı, basın tribünü ya da Serdar yayında, festival ve hipnoz gibi oldukça değişik formatlara sahip olan programlar eşliğinde güzel saatler geçirme imkanı sunmaktadır.

 

 Dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz

 

            Günün 24 saati Türkçe pop ağırlıklı olarak dinleyicisine güzel bir resital veren ve pozitif şarkılarla günün güzel geçmesine olanak tanıyan Best FM, 90'lı yıllardan bu yana çok uzun bir süredir Türkiye radyo piyasasında önemli bir yer etmiş güçlü radyolardan biridir. Cem Arslan, Yasemin Şefik ve Serdar Gökalp ile birlikte Jale Şengül ve Eski Türk hakemlerinden Serdar çakar gibi ünlü isimlerin de bulunduğu kaliteli Radyo kapsamında spordan sanata birçok değişik alanda programlar eşliğinde güzel bir zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz. Üstelik mobil hizmet çatısı altında da bu güzel radyoyu dinleyebilir, internet üzerinden site kapsamında radyo dinle ile hemen bağlantı kurarak güzel bir zaman geçirebilirsiniz.

 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: +90 212 251 76 77
  • Web:http://www.bestfm.com.tr
  • Adres:Dümen Sk, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5 PK: 34427 Beyoğlu / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/BestFM/
  • Twitter:https://twitter.com/bestfm/
  • Benzer Aramalar:best fm frekans, best fm iletişim, best fm serdar, best fm yayın akışı, best fm cem arslan, best fm top 20, best fm instagram, best fm canlı izle