Besk FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Besk FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Besk FM, Giresun'da yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak arabesk - fantezi müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda ara ara yöresel müziklere de yer veriyor. Bunun yanında tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Besk FM'in Giresun bölgesinde karasal yayını bulunuyor.

Besk FM'in en büyük dinleyici kitlesi karasal yayınından ve yayın içeriğinden dolayı Karadeniz bölgesinde bulunuyor, ancak internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Gün içerisinde arabesk müzik ve horon gibi yöresel müzik tarzlarına yer veren radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen kanallardan bir tanesidir.


Giresun'un arabesk radyosu; Besk FM

Besk FM, arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Tüm gün boyunca sunduğu kaliteli yayınlarıyla beraber dinleyicileri tarafından benimsenmiş bir radyo kanalıdır. Her ne kadar radyoculuk her geçen gün önemsizleşmeye başlasa bile Besk FM yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmeye devam etmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Besk FM'in Giresun bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Giresun ve çevresinde Besk FM dinlemek için 93.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi ziyaret ederek Besk FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak dilediğiniz yerden Besk FM'in yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0546 856 09 08
  • Web:beskfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/beskfm%20/
  • Benzer Aramalar:Besk FM