Batı Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Batı Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Batı Radyo, İzmir'den yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde canlı olarak müzik yayını yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Bunun yanında İzmir bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Batı Radyo'nun yayın tarzı ise türkü ve özgün müzik ağırlıklıdır.

Batı Radyo'nun yayın merkezi İzmir'de yer aldığı için en fazla dinleyici sayısı bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Kültürümüzün yapı taşlarından bir tanesi olan türküleri dinlemek için Batı Radyo'yu tercih edebilirsiniz.

Batı Radyo, uzun süredir radyoculuk sektöründe yer almaktadır. Bu sayede kaliteyi yakalamış olan radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerin taleplerini de ön planda tutmaktadır. Batı Radyo ağırlıklı olarak Türk halk müziği, özgün müzik, yöresel müzik tarzında yayın yapmaktadır. Bununla beraber edebiyat programlarına da yer vermektedir.

Batı Radyo; İzmir'in Sesi

Batı Radyo 1994 senesinde yayın hayatına başlamış olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı yayınlarında "merkezimiz insan, yolumuz sevgi, hedefimiz barış" sloganına yer vermektedir. Batı Radyo ülkemizdeki evrensel tüm değerli kucaklayarak en iyi müzikleri sunmaktadır.

Batı Radyo, 25 seneyi aşkın süredir radyoculuk sektöründe yer aldığından dolayı oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Dolayısıyla oldukça kaliteli bir radyo yayını sunmaktadır. Batı Radyo dinleyicisi tarafından sevilerek takip edilmektedir. Aynı zamanda dinleyicilerinden gelen istekleri de radyosunda paylaşarak ortak bir yayın sunmaktadır.

Batı Radyo'nun teknik ekibi de oldukça güçlü bir kadroya sahiptir. İzmir'in neredeyse tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip eden radyo kanalı stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer vermesiyle beraber sorunsuz bir yayın keyfi sunmaktadır.

Batı Radyo'nun İzmir'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İzmir'de Batı Radyo dinlemek için 93.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Batı Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90(232) 446 16 16
  • Web:http://www.batiradyo.com
  • Adres: 847/1 Sokak No:3/2 Kemeraltı Konak - İZMİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/batiradyo/
  • Benzer Aramalar:Batı Radyo