Banaz Dost FM


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Banaz Dost FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Banaz Dost FM, Uşak'tan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı karışık müzik tarzında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Uşak'ta karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin önemli kuruluşlarından bir tanesidir.

Banaz Dost FM'in karasal yayın merkezi Uşak'da yer aldığı için en büyük dinleyici bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir köşesinden ulaşım sağlanabilmektedir. Dost FM'in karışık müzik tarzındaki yayınları müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tane olacaktır.

Dost FM karışık tarzda yayın yapan bir radyo kanalı olduğu için ağırlıklı olarak pop, türkü, Türk halk müziği, Türk sanat müziği gibi müzik tarzlarına yer vermektedir. Bölgedeki radyolar arasında en köklü geçmişe sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir. Bunun yanında radyoda düzenlenen programlar dinleyicilerinin oldukça ilgisini çekmektedir.


Banaz Dost FM; Uşak'ın radyosu

Banaz Dost FM'in kuruluş tarihi 1993 senesi olarak tarihe geçmiştir. O zamanlarda Dost FM adı altında yayın yapan radyo kanalı 1995 senesinde Banaz Dost FM Radyo adını alarak yayınlarına devam etmiştir. Yayın hayatının ilk 5 senesinde pop, türkü, Türk halk müziği, Türk sanat müziği tarzında yayın yapan radyo kanalı daha sonradan arabesk müziklere de yer vermeye başlamıştır.

Banaz Dost FM senelerden beri yayın yaptığı için oldukça kaliteli bir ekibe sahiptir. Profesyonel ekibi tarafından düzenlenen programlarıyla kalitesini ortaya koymayı başarmıştır. Banaz Dost FM'de düzenlenen radyo programlarında haber başlıklarına ve şiir programlarına da yer verilmektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Banaz Dost FM'in teknik ekibi de çalışmalarını sürdürmektedir. Uşak için oldukça önemli bir kuruluş olan Banaz Dost FM tüm Uşak halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.Aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlar kullanılmaktadır. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını donmadan sürdürmektedir.

Banaz Dost FM'in Uşak'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Uşak ve çevresinde Banaz Dost FM dinlemek için 91.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Banaz Dost FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Banaz Dost FM dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0276 315 45 60
  • Web:http://www.banazdostfm.com
  • Adres:Cumhuriyet Mah. Mevhibe Hanım Sok. No:4 Banaz /UŞAK
  • Facebook:https://www.facebook.com/BanazDostFm
  • Benzer Aramalar:Banaz Dost FM