Bafra Barış FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Bafra Barış FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bafra Barış FM, Samsun'dan yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan Bafra FM tüm gün boyunca dinleyicilerine yayın yapmaktadır. Aynı zamanda kendi bölgesinde karasal yayına sahip olan Bafra Barış FM'in yayın tarzı karışık müziklerden oluşmaktadır.

Bafra Barış FM'in yayın merkezi Samsun olduğundan dolayı en fazla dinleyiciye Karadeniz bölgesinde ulaşmaktadır. Ancak, farklı bölgelerden Bafra Barış FM dinlemek için internetten sunulan yayınları kullanabilirsiniz. Bunun yanında Bafra Barış FM'in tarzı karışık müziklerden oluştuğu için geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Barış FM, Samsun bölgesi için önemli radyolardan bir tanesidir. Farklı tarzlarda programlara ve şarkılara yer veren radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Her ne kadar ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapılsa bile arabesk, Türk halk müziği, Türk sanat müziği gibi farklı tarzlara da yer vermektedir.


Barış FM; Samsun'un Sesi

Barış FM, yayın hayatına Samsun'da başladığı günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Sadece müzik paylaşımı değil aynı zamanda mizah programı gibi keyifli radyo programları da sunmaktadır. Böylece hem keyifli hem de eğlenceli içeriği sayesinde dinleyicileriyle bağ kurmaktadır.

Bafra Barış FM, uzun senelerden bu yana yayın yapan bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Deneyimli radyo yayıncıları sayesinde birbirinden kaliteli şarkılara yer verilmektedir. Ayrıca Barış FM'de paylaşılan şarkılar hem dinleyiciler tarafından hem de profesyonel yayın ekibi tarafından seçilmektedir.

Bafra Barış FM, teknik anlamda kendisini kanıtlamış olan bir radyo kanalıdır. Oldukça geniş bir alana yayın yapan radyo kanalı hemen hemen Samsun'un tamamını kapsayan bir alana hitap etmektedir. Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden radyo kanalı, kullandığı donanımları sayesinde en iyi ses kalitesinde yayın yapmayı hedeflemektedir.

Bafra FM'in Samsun'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Samsun'da Bafra FM dinlemek için 103.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Bafra FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Bafra FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0 362 543 88 67
  • Web:http://www.barisfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/Bafra-Barış-Fm-213961415284860/
  • Benzer Aramalar:Bafra Barış FM