Baby Joy


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Baby Joy

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Baby Joy, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Baby Joy radyo diğer radyo kanallarından çok daha farklı bir içeriğe sahiptir. Adının anımsattığı üzere bebek gelişimi için ve anne adayları için hazırlanan bir radyo kanalıdır. Hamile ve bebek bakım rehberi olan Ayşe Güner'in sunduğu yayınlarla rahatlatıcı müziklere ulaşacaksınız.

Aynı zamanda Baby Joy kanalında çocuk masalları da bulunmaktadır. Radyo üzerinden masal dinlemek için Baby Joy kanalını ziyaret edebilirsiniz. Genelde rahatlatıcı ve slow müzik yayını yapan radyo kanalı bebeklerin gelişimini ilerletmek için tercih edilmektedir. Bazı uzmanlara göre bebeklere klasik müzik dinletmek gelişimlerini olumlu yönde etkilemektedir.


Bebeklerin ve annelerin kanalı Baby Joy

Radyo yayınlarında anne adayları, bebekler ve çocuklar için yayın yapan radyo kanalı hem Türkçe hem de yabancı içeriklere yer vermektedir. Çocukların gelişimi için, uykuya dalması için ve rahatlaması için şarkı paylaşımı yapan bir radyo kanalıdır. Genellikle klasik müzik, slow müzik ve çocuk müzikleri paylaşmaktadır. Özenle seçilerek hazırlanan listesiyle tüm anneler için tarafımızca tavsiye edilmektedir.

Baby Joy'un herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Baby Joy radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval üzerinden en son çalınan on şarkıya da ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karnaval uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Baby Joy'un canlı yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/babyjoy
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyobabyjoy/
  • Twitter:https://www.facebook.com/radyobabyjoy/
  • Benzer Aramalar:Baby Joy