Baba Radyo


Oy: 3.25 Toplam oylayan: 1
Baba Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Baba Radyo

Baba Radyo web yayını ile ortaya çıkan Baba Radyo, aynı zamanda büyük programcılara ve programlara sahiptir. Genel olarak arabesk ve fantezi türünde müzik paylaşımlarında bulunan bir radyo kanalı olarak devam ediyor. Ahmet'le Baba Nağmeler programıyla Ahmet Akkuş, Jale Devri, programlarıyla Jale Şengün  gibi isimler program yapmaya devam ediyor. Ayrıca Baba Radyo'yu sadece web ve karasal yayının yanı sıra Turksat 4A platformunda da yayın yapmaya başladı ve böylece televizyondaki radyo kanalları arasında yerini almış oldu. 

Baba Radyo dinleyicisi genel olarak ağır arabesk ve damar parçalara yer veriyor. Dinleyiciler de farklı müzik tarzına konuk oluyor. Genel olarak insanların kötü zamanlarında onları yalnız bırakmayan ve en yakınınız olmaya geliyor. İstanbul'daki kişilerin 105.6 frekansından karasal olarak dinleyebiliyor ve aynı zamanda web üzerinden de dinliyor. 


Babanı Dinle!

Baba radyo kanalı en eski arabesk parçalara, en kaliteli müziklere ve programlara ulaşabileceğiniz bir kanal olarak yayına devam ediyor. Ayrıca İstanbul'un yanı sıra Ankara ve İzmir'de de karasal yayına geçen Baba Radyo Ankara'da 88.6, İzmir'de ise 94.5 frekansında yayın yapamaya devam ediyor. Bunun haricinde web sitesinden canlı olarak dinleyebilir ve aynı zamanda top 20 listesine ulaşabilirsiniz. 

Baba Radyo yayın hayatında dinleyicilerin yayıncılarla daha seri iletişim kurması için teknolojinin bütün nimetlerinden yararlanıyor. Radyo da istek parça için web sitelerinden istek panelini kullanabilirsiniz veya bunun yerine WhatsApp kullanarak yayıncılara doğrudan erişebilirsiniz. Bu konu için oldukça titiz bir çalışma sergileyen radyo kanalı için dinleyicilerin değeri oldukça yüksek. 

Baba Radyo, Radyo 1'in frekansını satın alarak İstanbul'da 105.6 frekansında yayın yapmaya ilk kez 4 Mayıs 2011 senesinde yayın hayatına başladı. Best FM ile aynı çatı altında bulunan Baba Radyo Arabesk, taverna, fantezi müzikleri yayınlayan bir radyo kanalı olarak kullanılıyor. Canlı radyo dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz. 

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:+90 212 251 76 77
  • Web:http://babaradyo.com/
  • Adres:Dümen Sk, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5 PK: 34427 Beyoğlu / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/BABARADYO/
  • Twitter:https://twitter.com/Baba_Radyo
  • Benzer Aramalar:canlı radyo dinle, baba radyo, baba radyo dinle