Radyo Avrasya Türk


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Avrasya Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Avrasya Türk Radyo, Ankara merkezli olan bir radyo kanalıdır. ART Avrasya Radyo  bünyesinde kurulmuş olan radyo kanalı Ankara'da 107.1 frekansında yayın yapmaktadır. Yayın akışı olarak genelde türkü ve Türk halk müziği yayını yapan bir radyo kanalıdır. Tüm Ankara'da sevilerek dinlenen radyo kanallarının arasında yer almaktadır.

Avrasya Türk Radyosunu dinlerken Türk halk müziğinin en güzel eserleriyle ve eski zamanlarda dillerden düşmeyen şarkılarla karşılaşabilirsiniz. Ülkemiz için oldukça değerli bir müzik türü olan Türk halk müziği dinlemek için Avrasya Türk en doğru seçimlerden bir tanesidir. Avrasya Türk Radyo her ne kadar Ankara'da yayın yapan bir radyo kanalı olsa da internet üzerinden tüm dünyada dinlenmektedir.


Türk Halk Müziğinin Adresi Avrasya Türk Radyo

Avrasya Türk Radyosunda Bozlaklar, ağıtlar, türküler, ezgi, deyişler, halaylar, Türk halk müziğine dair her şey bulunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilen şarkılar dinleyiciler ile paylaşılmaktadır. Aynı zamanda teknik ekibi sayesinde en net ses kalitesini dinleyicilerine sunmaktadır ve tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Avrasya Türk Radyosunu dinlemek için Ankara bölgesinde 107.1 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Avrasya Türk Radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Avrasya Türk mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Avrasya Türk'ün canlı yayınına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0(312) 347 74 32
  • Web:http://www.avrasyaturk.com.tr
  • Adres:Kavacık Subayevleri Mah. Şht. Ömer Halisdemir Blv No:57/A 06135 Keçiören/Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoavrasyaturk
  • Twitter:https://twitter.com/AvrasyaTurk
  • Benzer Aramalar:Radyo Avrasya Türk