Atlantis FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Atlantis FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Atlantis FM, Ankara merkezli olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına ilk kez 1 Ağustos 2011 tarihinde başlayan Atlantis FM, o tarihten itibaren kesintisiz olarak yayın hayatını sürdürmektedir. Ayrıca Atlantis FM'in bir frekansı da mevcuttur. Ankara bölgesinde 100.5 frekansından canlı olarak Atlantis FM'i takip edebilirsiniz.

Yayın hayatına ağırlıklı olarak pop müzik ile başlayan Atlantis FM kesintisiz olarak tüm gün boyunca pop müzik yayınına devam etmektedir. Ankara bölgesinde büyük bir kitleye sahip olan Atlantis FM'in tecrübeli ekibi sayesinde günlük olarak dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmesi için sürekli çalışıyor. Bu başarılı ekibi sayesinde her geçen gün dinleyici sayısını da arttırmayı başarıyor.


Ankara'nın Pop Müziği

Atlantis FM dinleyicileri kesintisiz olarak pop müziğin keyfine varabiliyor. Atlantis FM'in başarılı kadrosu güncel ve popüler olan pop müziklerin listesini sürekli olarak yeniliyor ve en kaliteli şarkıları Atlantis FM'de her gün kesintisiz olarak yayınlıyor. Özellikle Ankara trafiğinde vakit geçirenlerin en büyük dostu olan Atlantis FM Ankaralılara kesintisiz olarak pop müzik keyfi sunuyor.

Atlantis FM'in içeriklerini canlı radyo dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz. Böylece dünyanın her yerinde internet erişimi olduğu sürece Atlantis FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak da Atlantis FM'i dinleyebilirsiniz. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi Ankara çevresinde olan kişiler için 100.5 frekansından canlı olarak Atlantis FM dinleyebilirsiniz. Atlantis FM'i canlı olarak dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312 256 3333
  • Web:http://www.atlantisfm.com.tr
  • Adres:Atlantis FM Başkent Bulvarı, No:224 06370/Yenimahalle/Batıkent/ANKARA
  • Facebook:https://www.facebook.com/atlantisfm100.5/
  • Twitter:https://twitter.com/Atlantis_FM
  • Benzer Aramalar:atlantis fm, atlantis fm dinle, canlı radyo dinle