Asya Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Asya Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Asya Radyo, merkezi Hatay olan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarıyla hizmet sunan radyo kanalının genel yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Asya radyo kurulduğu günden bu yana büyük çalışmalarla radyoculuğu sürdürmektedir. Aynı zamanda Hatay bölgesine karasal yayın sunmaktadır.

Hatay Asya Radyo'nun karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Hatay'da bulunmaktadır. Eğer Hatay'da değilseniz ve Asya Radyo dinlemek istiyorsanız, internet üzerinden sunulan yayınları dinleyebilirsiniz. Karışık tarzdaki yayınları sayesinde hemen hemen her kesime hitap etmeyi başaran radyo kanallarından bir tanesidir.

Asya Radyo dinlerken hem güncel müziklerden haberdar olabilirsiniz hem de geçmişten bu yana dillerden düşmeyen şarkılara eşlik edebilirsiniz. Yayıncılık tarzıyla kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı bu özelliği sayesinde oldukça büyük bir kitleye sahiptir. Her ne kadar radyoculuk sektörü gerilemeye başlamış olsa bile büyük bir disiplin ile çalışmalarını sürdürmektedir.


Hatay'ın Radyosu; Asya Radyo

Asya Radyo, Hatay'ın merkezinden yayınlarını devam ettirmektedir. AKTİV Radyo. Yay. A.Ş. bünyesinde yer alan radyo kanalı aynı zamanda RTÜK tarafından lisans almıştır. Profesyonel işlere imza atan radyo kanalı hem yayın ekibi hem de teknik ekibiyle kendisini öne çıkartmaktadır. Teknolojik ekipmanlarıyla ve teknik ekibinin çalışmalarıyla en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo Asya'nın sadece teknik ekibi değil, aynı zamanda yayın ekibi de oldukça deneyimlidir. Yayınlarında paylaşılan şarkı listesi profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek belirlenmektedir. Böylece en kaliteli müzikleri dinleyicilerine sunarak Hatay'ın en çok tercih edilen radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Radyo Asya'nın Hatay bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Hatay'da 96.2 frekansını kullanarak Radyo Asya dinleyebilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Asya'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Asya'yı canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90532 691 16 72
  • Web:http://www.asyaradyo.com
  • Adres:Sümerler mah. Sunar 2 apt. Kat:1 No:6 Antakya HATAY
  • Facebook:https://www.facebook.com/HatayAsyaRadyo/
  • Benzer Aramalar:Asya Radyo