Aşk Fm


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Aşk Fm

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Aşk FM 2001 senesinde ASY Medya Grubunun bir parçası haline gelmiş radyo kanalıdır. Genel yayın yönetmenliğini İsmail Alçıkaya üstlenmektedir. Genel olarak arabesk ve fantezi türünde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bu konu da oldukça başarılı işler çıkartmayı başarmıştır. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde 18 senedir yayınlarına devam eden radyo kanalı dinleyicilerine kaliteyi hissettirmektedir. 

Bununla beraber kullanılan teknolojik ekipmanlar sayesinde ses kalitesi olarak da iyi işler çıkartmayı başarmış olan radyo kanalı oldukça sevilmektedir. Arabesk müziğin ülkemizde çok sevildiğini düşünürsek oldukça büyük bir dinleyici kitlesi ile beraber yayınlarına devam etmektedir. Arabesk müzik özellikle ülkemizde son dönemlerde popülerliğini oldukça arttırmıştır. 


Arabeskin AŞK'a bürünmüş hali

Arabesk müzik 1950'li senelerden sonra popülerleşmeye başlamış bir müzik tarzıdır. Genel olarak konusu aşk, keder ve dert içeren müzik tarzı çoğu zaman yavaş bir tempoya sahip olmaktadır. Psikolojik durumumuz kötü olduğu zamanlarda arabesk müzik bir ilaç gibi tercih edilmektedir. Bazıları için ise arabesk bir müzik türü değil yaşam tarzı haline gelmiştir. 

Aşk Fm'i dinlemek için bir frekans yayını bulunmuyor. Ancak Eutelsat - Eurobird 2 dijital uydusundan yayınlarını sürdürmektedir. Böylece Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Türkiye' de yayınlarına erişmek mümkündür. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz ve Aşk FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulmalar ile internetinizin olduğu her yerde yayınlara erişebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (312) 425 35 35
  • Web:www.askfm.com.tr/
  • Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 43/2 Çukurambar / Ankara / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/Askfm102.1/
  • Twitter:https://twitter.com/askfmankara
  • Benzer Aramalar:aşk fm dinle