Art FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Art FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Art FM, Antalya bölgesinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca yayınlarını kesintisiz olarak sürdüren radyo kanalı genel yayın içeriği olarak arabesk - fantezi, türkü ve popüler müzik yayını yapmaktadır. Tüm gün boyunca yayınlarını kesintisiz olarak sürdüren radyo kanalı aynı zamanda Antalya bölgesinde karasal yayına sahiptir.

Karasal yayını olmasından dolayı en çok Antalya bölgesinde dinlenen radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya seslenmektedir. Vericileri Antalya, Kepez bölgesinde bulunana radyo kanalı aynı zamanda çevre illerden ve KKTC'den dinlenebilmektedir. Tüm dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmak için tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır.


Art FM

Art FM, Akdeniz TV bünyesinde yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Arabesk müzik yayınlarıyla kederli ve dertli zamanlarınızda size en iyi eşlik eden arkadaş olacaktır. Radyoda paylaşılan şarkı listesi tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Böylece radyo yayınında en kaliteli şarkılara yer verilmektedir.

Art FM'in Antalya bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Antalya bölgesinde Art FM dinlemek için 106. 4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Art FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Art fm dinlemek için telefonunuza Art FM'in uygulamasını yükleyerek istediğiniz yerden radyo yayınına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:90 532 465 48 08
  • Web:http://www.radyoart.net
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoartt
  • Twitter:https://twitter.com/antalyaartfm
  • Benzer Aramalar:Art FM