Armoni FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Armoni FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Armoni FM, Tekirdağ'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği pop müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Tekirdağ bölgesine karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Armoni FM'in karasal yayın merkezi Tekirdağ'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Trakya bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan erişim sağlanabilmektedir. Ülkemizin en sevilen müzik tarzlarından bir tanesi olan pop müzik severler için Armoni FM en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Armoni FM'in dinleyici kitlesi oldukça geniştir. Ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapan radyo kanalında zaman zaman hareketli ve slow müziklere denk gelmekte mümkündür. Bunun haricinde nostaljik müziklere yer verilmektedir. Böylece geniş bir yayın çeşitliliği sunan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir.


Armoni FM; Tekirdağ'ın Sesi

Armoni FM, kurulduğu günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi başarmıştır. Armoni FM, Armoni Radyo Televizyon yayıncılık  bünyesine bağlı olan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Hemen hemen herkese hitap eden yayınları sayesinde geniş bir dinleyici ağına ulaşmıştır.

Armoni FM'in senelerden beri süren yayınları sayesinde Tekirdağ'ın köklü radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Armoni FM'in yayın ekibi oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bu yayıncılar tarafından düzenlenen programları dinlerken hoş sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Armoni FM'in yayın ekibinin yanında teknik ekibi de oldukça profesyonel işlere imza atmaktadır. Tüm Tekirdağ'a karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem internet üzerinden sunduğu yayınlarında hem de karasal yayınlarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Armoni FM'in Tekirdağ'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Tekirdağ'da Armoni FM dinlemek için 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Armoni FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Armoni FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0282 2601385
  • Web:https://www.armonifm.com
  • Adres:Ertuğrul mahallesi, İskele caddesi. Koşar Apt Kat:4 Tekirdağ/ TURKEY
  • Facebook:https://www.facebook.com/armonifm.trakya
  • Twitter:https://twitter.com/armonifm
  • Benzer Aramalar:Armoni FM