Arabeskin Sesi FM


Oy: 3.66667 Toplam oylayan: 1
Arabeskin Sesi FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Arabeskin Sesi isimli radyo kanalı adından da anlaşılacağı üzere arabesk müzik yayını yapan bir radyodur. Kesintisiz olarak arabesk müzik ve fantezi müzik paylaşılmaktadır. 70'li yıllardan bu yana günümüze kadar gelen popüler şarkıları kolaylıkla dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. Arabeskin Sesi FM ile en kaliteli ve en iyi arabesk müziklere rahatlıkla erişebilirsiniz.

Arabesk müzik eski zamanlardan beri ülkemizde çok dinlenen bir tarzdır. Arabeskin Sesi FM ise arabeske gönül vermiş kişilerden oluşan bir kadro ile yayın yapmaktadır. Tecrübeli ve başarılı kişilerden oluşan ekibi sayesinde kaliteyi sonuna kadar hissettiren bir radyodur. Arabesk müzik severler içinse oldukça iyi bir alternatiftir ve büyük bir kitleye hitap etmektedir.


Damardan Değil Atar Damardan

Damardan Değil Atar Damardan sloganıyla 21 Mayıs 2013 tarihinden itibaren yayınları kesintisiz olarak sürdüren Arabeskin Sesi radyosu Star Medya grubunun içerisinde yer almaktadır. O zamandan bu zamana kadar yayınlarını internet üzerinden devam ettirmeyi başarmış bir kanaldır. Arabesk ve fantezi müzik konusunda oldukça iyi iş çıkartan radyo sevilerek dinlenmeye devam ediyor.

Bu radyo kanalı bir frekansa sahip değildir. Dolayısıyla radyo alıcısı ile Arabeskin Sesi radyo kanalını takip edemezsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve kolaylıkla Arabeskin Sesi Fm kanalını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda İnterweb firmasının hazırladığı mobil uygulama ile Arabeskin Sesi FM'i dilediğiniz yerde canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:05550773447
  • Web:http://www.arabeskinsesi.com
  • Adres:Kağıthane/Seyrantepe İst
  • Facebook:https://www.facebook.com/arabeskinsesifm/
  • Twitter:https://www.facebook.com/arabeskinsesifm/
  • Benzer Aramalar:arabeskin sesi fm