Arabeskin Alemi


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Arabeskin Alemi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Arabesk Alemi radyo kanalı CanturkMedya grubunda yer alan ve yayın hayatına 2013 senesinde başlayan bir radyodur. Unutulmaya yüz tutmuş, eski zamanlarda kalmış unutulmuş eserlerin ve sanatçıların yanı sıra yeni sesler ve sevilen arabesk şarkıları yayınlayan bir radyo kanalı olarak yayınlarını sürdürmeye devam ediyor. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde arabesk müzik paylaşmaya devam ediyor.

Oldukça eski bir geçmişe sahip olan radyo kanalı çalışkan bir ekibe sahip. Tecrübeli ve başarılı olan bu ekibin hazırladığı arabesk müzik listeleri sevilerek dinlenmeye devam etmektedir. Oldukça eski zamanlardan beri yayınlarına devam eden Arabesk Alemi radyosu dinleyicileri tarafından oldukça seviliyor. Bu durumdan hem dinleyiciler hem de radyo yayıncıları memnun kalıyor.


Arabeskin Merkezi Arabesk Alemi

Ülkemizde oldukça beğenilen bir müzik tarzı olan arabesk müzik dinleyicileri radyoları da tercih ediyor. Büyük bir kitleye sahip olan arabesk müzik aynı zamanda kültürümüzün bir parçası haline gelmiş durumda. Genel olarak aşk, keder ve dert içerikli olan bu müzikler psikolojik olarak zor durumlar yaşanırken bir ilaç gibi yardıma koşabiliyor.

Arabeskin Alemi bir frekans yayınına sahip değildir. Dolayısıyla radyo alıcıları kullanılarak dinlenemez. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Arabeskin Alemi radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden canlı olarak yayınları takip edebilirsiniz. Bununla beraber resmi web sitesini kullanarak istek gönderebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0541 559 39 09
  • Web:https://www.arabeskmelodi.com
  • Adres:Antalya/Alanya
  • Facebook:https://www.facebook.com/ArabeskMelodiFm/
  • Twitter:https://twitter.com/arabeskmelodiFM
  • Benzer Aramalar:Arabeskin alemi