Arabesk Melodi


Oy: 3.30769 Toplam oylayan: 1
Arabesk Melodi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Arabesk Melodi radyo kanalı adından da anlaşılacağı üzere yalnızca arabesk ve fantezi müzik yayını yapan bir kanaldır. Temel prensibi olarak unutulmuş veya unutturulmuş arabesk şarkılara yayınlarında yer vermeyi amaçlamıştır. Ayrıca hazırladıkları listede seri bir şekilde şarkılarda geçiş yapılmaktadır. Yayıncıların gereksiz konuşmadığı ve müzik dolu yayınlara yer vermektedir.

Arabesk Melodi kanalında temel olarak %80 eski arabesk müzikler, %15 oranında arabesk müziğin en iyileri ve kült şarkılar, %5 ise arabesk müziğin yeni seslerine yer verilmektedir. Böylece arabesk müzik severlere eşsiz bir müzik keyfi sunmaktadır. Özenle hazırlanan bu listeleri sayesinde de dinleyiciler Arabesk Melodi radyo kanalını çok sevmektedir.


Unutulmuş yada unutturulmuş sanatçılarımız ve şarkıları

Arabesk müzik eski zamanlardan beri dinlenen bir müzik tarzıdır. Zamanla kültürümüzde yerleşmiş ve büyük bir kitleye sahip olmuştur. Arabesk müzik ülkemizde çok sevilmektedir. Ancak günümüzde eskilerde sevilerek dinlenilen şarkılar unutulmuştur. Bu şarkıları tekrar canlandırmak isteyen Arabesk Melodi radyosu yayınlarının büyük bir kısmında unutulmuş şarkıları paylaşmaktadır.

Arabesk Melodi radyosu bir internet radyosu olduğu için herhangi bir frekansa sahip değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Arabesk Melodi radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla akıllı telefonunuza Arabesk Melodi uygulamasını yükleyerek istediğiniz yerde radyo yayınını takip edebilirsiniz. Ayrıca Arabesk Melodi radyosunun resmi web sitesinden yayınladıkları şarkı listesine göz atabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0541 570 90 90
  • Web:https://www.arabeskmelodi.com
  • Adres:Alanya/Antalya
  • Facebook:https://www.facebook.com/ArabeskMelodiFm/
  • Twitter:https://twitter.com/arabeskmelodiFM
  • Benzer Aramalar:arabesk melodi