Arabesk FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Arabesk FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Arabesk FM 2016 senesinden itibaren yayınlarını devam ettiren bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi müzik tarzında yayın yapan bir radyodur. Ülkemizde arabesk müzik çok sevilen bir müzik tarzı olduğu için radyolarda bu müziğe çok talep oluşuyor. Dolayısıyla arabesk müzik yayını yapan radyo kanalları her zaman için birbiriyle yarış içerisinde oluyor.

Arabesk FM 2016 senesinden itibaren kesintisiz bir şekilde yayınlarına devam ediyor. Sahip olduğu başarılı ve tecrübeli ekibi sayesinde en kaliteli arabesk müzikleri özenle seçiyor ve bunları dinleyicileri ile buluşturuyor. Radyo yayını konusunda disiplin içerisinde olan Arabesk FM yayınlarına çok önem veriyor ve 'az anons çok müzik' ilkesiyle yayınlarını sürdürüyor.


Arabesk Müziğin Merkezi

2016'dan itibaren 'arabesk müziğin merkezi' sloganıyla yayınlarına devam eden radyo kanalı dinleyicileri memnun etmek için sürekli olarak yayınlarını sürdürüyor. Arabesk müzik kültürümüzün bir parçası olduğu için dinleyicileri de severek ve keyif alarak dinlemeye devam ediyor. Arabesk müzik her geçen gün popülerlik kazanmaya devam ediyor ve kitlesi büyüyor.

Arabesk FM radyosunu dinlemek için bir frekans bulunmuyor. Çünkü Arabesk FM bir internet radyosu olarak yayınlarını sürdürüyor. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Arabesk FM radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza Arabesk FM'in uygulamasını yükleyerek dilediğiniz yerden canlı yayını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 542 448 88 45
  • Web:www.arabeskfm.biz/
  • Facebook:https://www.facebook.com/fmarabesk/
  • Twitter:https://twitter.com/fmarabesk
  • Benzer Aramalar:Arabesk fm dinle