Arabesk Damar FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Arabesk Damar FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Arabesk Damar FM 2017 senesinde yayın hayatına başlamış olan bir radyo kanalıdır. Adından anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi müzik türünde yayınlarını sürdüren bu radyo kanalı oldukça sevilerek dinlenmektedir. Ülkemizde arabesk müziğin büyük bir kitlesi olduğu için yayınlarına oldukça önem vermektedir. Özenle seçilerek hazırlanmış müzik listesiyle beraber kaliteden ödün vermemektedir.

Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Arabesk Damar FM başarılı ve tecrübeli ekibi sayesinde çok iyi işler çıkartmaktadır. Teknolojik ekipmanla kullanan Arabesk Damar FM radyo kanalı kaliteli yayınlardan ödün vermek istemiyor. Ayrıca düzenli olarak çalışmalarına devam ederek üst sıralara oynamaya çalışan bir radyo kanalı olduklarını belirtiyor.


Türkiye'nin Şah Damarı

Arabesk müzik ülkemize ait olan bir müzik tarzıdır. Bu müzik tarzı oldukça sevilerek dinlenmektedir. Genel olarak psikolojik olarak zor durumdayken tercih edilmektedir. Ancak bazıları için arabesk bir müzik tarzı değil, hayat tarzıdır. Genel konu olarak aşk, keder ve dert içeren müzik türünün en önemli üç temsilcisi Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay olmuştur.

Arabesk Damar Fm fiziksel bir frekansa sahip değildir. Dolayısıyla radyo alıcıları ile dinlenemez. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Arabesk Damar FM radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Arabesk Damar FM iOS ve Android platformları için uygulamaya sahiptir. Bu uygulamaları kullanarak istediğiniz yerde Arabesk Damar FM radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:www.arabeskdamarfm.com
  • Facebook:www.facebook.com/radyoarabeskdamarfm/
  • Twitter:twitter.com/arabeskdamarfm
  • Benzer Aramalar:arabesk damar fm