Ar Radyo


Oy: 3.71429 Toplam oylayan: 1
Ar Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ar Radyo, Aksaray'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarını sürdüren radyo kanalı genel olarak türkü ve arabesk tarzında yayınlara yer vermektedir. Aksaray'da karasal yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda bölge halkı tarafından en sevilen ve en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Ar radyonun karasal yayınının yanında internet üzerinden sunduğu yayın da bulunmaktadır. Bu yayınları sayesinde dünyanın her yerinden internet üzerinden Ar Radyo takip edilebilir. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Ar Radyo dinlemek için hem interneti hem de karasal yayını kullanabilirsiniz.

Bilindiği gibi ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi de arabesk müziktir. Genellikle aşk, keder, dert gibi konuları işleyen müzik tarzı oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Aksaray'dan yayın yapan Ar Radyo ise bu kitleye oldukça kaliteli şarkılarla hitap etmektedir. Yayın akışı boyunca en kaliteli şarkılara yer vermektedir.


Afyon'un Sesi; Ar Radyo

Ar Radyo, ilk kurulduğu günden bu yana tüm hızıyla ve disipliniyle yayınlarını devam ettirmiştir. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı alanında en iyilerden bir tanesidir. Tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle de en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Ar Radyo'nun Afyon'dan yayın yaptığından bahsetmiştik. Aksaray'dan Ar Radyo dinlemek için 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ar Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Ar Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • Telefon:0382 212 89 68
  • Adres:Hamidiye Mah. Kale Altı Cad. K:3 Aksaray Merkez, Aksaray
  • Facebook:https://www.facebook.com/ArRadyo1035/
  • Benzer Aramalar:Ar Radyo