Ankara Havaları


Oy: 3.5 Toplam oylayan: 1
Ankara Havaları

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ankara Havaları Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Radyo Ankara Havaları adından da anlaşılacağı üzere oyun havası paylaşan bir radyo kanalıdır.

Ankara Havaları radyosunun herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Sadece internet üzerinden yayın hizmeti sunan radyo kanalı dünyanın dört bir yanına sesini duyurmaktadır. Ülkemizde çok sevilen bir tarz olan Ankara havasını dinlemek için Radyo Ankara Havaları kanalını dinleyebilirsiniz.

Oyun havası denilince akla ilk gelen oyun tarzı genellikle Ankara havasıdır. Kendine has bir tarzı olan Ankara havası duyulduğundan ister istemez oynama isteği gelmektedir. Ankara'ya has bir folklor türüdür. Bu oyunlar misket, hüdayda, sarı kız, topal, atım arap gibi tarzlardan oluşmaktadır.


Radyo Ankara Havaları; İstanbul'un Radyosu

Radyo Ankara Havaları, Home Radyo kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı günün her saatinde müzik yayını yapmaktadır. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan radyo kanalı kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo Home kuruluşunun bir parçası olduğundan dolayı kalitesini hissettirmektedir. Pek çok farklı radyo kuruluşuna yer veren radyo kanalı kendi alanının en iyilerinden bir tanesidir. Ankara Havaları Radyo kanalı da bunlardan bir tanesidir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan oyun havaları özenle seçilerek dinleyiciye sunulmaktadır.

Radyo Ankara Havası'nın herhangi bir karasal yayını bulunmadığı için teknik açıdan bir nebze daha kolay bir altyapıya sahiptir. Her ne kadar karasal yayını bulunmasa bile internet üzerinden sunduğu yayınlarında en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemiştir. Kaliteyi her zaman üst seviyede tutan radyo kanalı dinleyicisine kesintisiz ve sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Radyo Ankara Havası'nın herhangi bir karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Ankara Havası Radyo'yu dinlemek için interneti kullanmalısınız. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ankara Havası Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Ankara Havasını dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Ankara Havaları