Anadolunun Sesi


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Anadolunun Sesi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Anadolunun Sesi radyosu çalışmamaktadır. 


Anadolunun Sesi isimli radyo kanalı Efem grubunun bünyesinde bulunmaktadır. Genel itibariyle arabesk ve fantezi müzik türünde oldukça iyi işler çıkartan bu radyo kanalı işini oldukça iyi yapmaktadır. Ayrıca kaliteli radyo yayınının yanı sıra yayıncıların saygısı ve dinleyicilerle olan hoş sohbetleri ve iletişimleriyle öne çıkmayı başarmış bir arabesk müzik yayını yapan kanaldır.

Türkiye'nin radyosu Anadolu'nun sesi sloganıyla yayın hayatını sürdüren Anadolunun Sesi radyosu bir çok yayıncıya sahiptir ve bu yayıncıların gerçekleştirdiği programlar oldukça keyifli geçmektedir. Programlarda yapılan hoş sohbetlerin yanı sıra paylaşılan şarkılar da oldukça kalitelidir. Aynı zamanda bu radyo kanalına düzenli olarak ünlü konuklar misafir edilerek dinleyicilerle buluşulması sağlanmaktadır.


Türkiye'nin radyosu Anadolu'nun sesi

Anadolunun Sesi kanalına isteklerinizi ve mesajlarınızı sunabilirsiniz. Bununla beraber kendi duygu ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Kederli, dertli ve aşk acısı çektiğiniz zamanlarda yardımınıza koşacak en kaliteli kanallardan bir tanesidir. Anadolu'ya hitap eden, samimi ve gerçekçi sohbetleriyle gönüllerde taht kurmayı başaran Anadolunun Sesi kanalı sizlere müzikten daha fazlasını sunmaktadır.

Bu radyo kanalı köklü bir geçmişe sahip olduğu için hem Turksat üzerinden hem de Türkiye'nin farklı bölgelerinde frekans yayını yaparak yayınlarına devam etmektedir. Turksat üzerinden Anadolu TV kanalından Anadolunun Sesi radyosunu takip edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul'da 89.6, İzmir'de 102.0, Muğla'da 104.8, Antalya'da 101.5 frekanslarından takip edebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:05550773447
  • Web:www.arabeskinsesi.com
  • Facebook:www.facebook.com/arabeskinsesifm
  • Twitter:www.twitter.com/ArabeskinsesiFM
  • Benzer Aramalar:anadolunun sesi fm