Amasya ART FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Amasya ART FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

ART FM, Amasya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğundan bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. ART FM, Amasya'nın en değerli radyo kanallarından bir tanesidir ve aynı zamanda Amasya'da karasal yayın akışına sahiptir.

ART FM'in karasal yayının Amasya'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Eğer Amasya'da değilseniz ve Art FM'in yayınlarını takip etmek istiyorsanız ART FM'in internet üzerinden sunduğu yayınları dinleyebilirsiniz. Karışık tarzdaki müziklerden oluşan yayın akışı sayesinde oldukça büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

ART FM'in yayınlarındaki müzikler genel olarak slow müzik tarzında ilerlemektedir. Ancak, günün farklı saatlerinde farklı tarzlardaki müzikler ile karşılamak mümkündür. ART FM, Amasya'nın en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir ve her geçen gün daha fazla çalışarak yayınlarının kalitesini arttırmaktadır. Böylece bölgenin en iyileri arasında yer almaktadır.


Amasya'nın radyosu; ART FM

ART FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Amasya'nın en eski radyosu olan ART FM ilk kurulduğunda adı Amasya FM olarak belirlenmiştir. Ardından 1994 senesinde Amasya TV kurulmuştur.Bu iki kuruluş birleşerek ART ismini oluşturmuştur. ART'nin açılımı ise 'Amasya Radyo TV' olarak belirlenmiştir. 1994 senesinden bu yana ise ART FM adı altında radyo yayınları devam etmektedir.

ART FM, Amasya'nın en köklü radyo kanalı olduğu için çok büyük bir kitleyi kapsamaktadır. Ayrıca yayınlarının kalitesini ortaya koyarak diğer radyo kanallarından bir adım öne çıkmaktadır. Yıllardır devam eden yayınları ve tecrübeli yayıncıları sayesinde özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi sayesinde en iyi şarkılar dinleyicilere sunulmaktadır.

ART FM'in Amasya'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Amasya'da ART FM dinlemek için 103.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internetten canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Amasya ART FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulamalar aracılığıyla internet erişimi sağlanan her yerden ART FM dinlenebilmektedir.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 358 212 05 97
  • Web:www.artradyotv.com
  • Adres:Beyazıt Paşa Mahallesi Mehmet Varinli Caddesi ART Apartmanı No: 22 AMASYA – TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoart/
  • Benzer Aramalar:ART FM