Altın Şarkılar Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Altın Şarkılar Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Altın Şarkılar, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde müzik yayını yapan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye sahiptir. Altın Şarkılar kanalı sadece internet üzerinden yayın yapan bir web radyosudur. Yayın tarzı olarak ise nostaljik müziklere yer vermektedir.

Altın Şarkılar radyo kanalının herhangi bir frekansı bulunmadığından dolayı sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Bu durumu avantaja çeviren radyo kanalı dünyanın her yerine sesini duyurmayı başarmıştır. Kendi alanında en iyilerden bir tanesi olan Altın Şarkılar Radyosu nostaljik müzik severler için tüm gün boyunca yayın yapmaktadır.

Altın Şarkılar Radyo kanalı müzik tarzı olarak geniş bir skalaya sahiptir. Ağırlıklı olarak pop müzik tarzına yer veren radyo kanalı zaman zaman slow, Türk sanat müziği, fantezi gibi farklı müzik tarzlarını da paylaşmaktadır. Ancak, radyoda paylaşılan tüm şarkılar eski zamanlarda çıkmış parçalardır.


Altın Şarkılar Radyo; İstanbul'un Radyosu

Altın Şarkılar radyo kanalı, Radyo Home gurubuna ait olan bir radyo kanalıdır. 2016 senesinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hayatını sürdüren radyo kanalı kendine has bir kitleye sahiptir. Eski zamanları hatırlamak, nostaljik şarkı dinlemek isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesi Altın Şarkılar Radyosu olacaktır.

Altın Şarkılar Radyosu, Radyo Home grubunda yer aldığı için kalitesinden ödün vermemektedir. Senelerdir radyoculuk sektöründe yer alan radyo kanalı en iyi şarkıları dinleyicisiyle paylaşmaktadır. Oldukça geniş bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalı özenle seçtiği şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Altın Şarkılar radyosu karasal yayın hizmeti sunmadığı için teknik ekip olarak bir nebze daha hafif bir yüke sahiptir. Radyo 7 ile aynı platformu paylaşan radyo kanalı kullanılan teknolojik ekipmanlarıyla en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda kesintisiz ve sorunsuz bir yayın akışı sunmaktadır.

Altın Şarkılar Radyosunun karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Altın Şarkılar Radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Altın Şarkılar radyosunu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Altın Şarkılar Radyo