Alternatif Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Alternatif Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Alternatif Radyo, Kütahya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Kütahya'nın en sevilen radyolarından bir tanesi olan Alternatif Radyo tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Kütahya'ya karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın tarzı karışık müziklerden oluşmaktadır.

Kütahya merkezli olan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca yayın içeriği karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap etmektedir.

Alternatif Radyo, Kütahya'nın ilk özel radyosu olarak tarihe geçmiştir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan radyo kanalı kaliteli yayınlarından ödün vermemektedir. Radyoda yayınlanan pop, rock, yöresel, Türk halk müziği gibi birbirinden farklı tarzlar sayesinde geniş bir kitleye hitap etmektedir.


Alternatif Radyo; Kütahya'nın Sesi

Alternatif Radyo 11 Mart 1994 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı kaliteli yayınları sayesinde kısa süre içerisinde bölgenin en sevilenlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Bu sayede oldukça geniş bir kitleye sahip olmuştur.

Alternatif Radyo köklü bir geçmişe sahip olduğu için yayıncıları da oldukça tecrübelidir. Gün içerisinde Alternatif Radyo'da yapılan programlarla dinleyicilere hem keyifli sohbet hem de en iyi şarkılar sunulmaktadır. Aynı zamanda Alternatif Radyo'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Alternatif Radyo'nun teknik ekibi de bölgenin en iyilerinden bir tanesidir. Yayın merkezi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde bulunan radyo kanalı 40 km çağındaki bir alana karasal yayınını ulaştırmaktadır. Aynı zamanda en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmayı hedefleyen radyo kanalı teknolojik ekipmanlara önem vermektedir. Alternatif Radyo'nun teknik ekibi sayesinde hem karasal yayınları hem de internet üzerinden sunulan yayınları dinleyicilere kesintisiz bir şekilde ulaşmaktadır.

Alternatif Radyo'nun Kütahya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kütahya'da Alternatif Radyo dinlemek için 91.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Alternatif Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla Alternatif Radyo'yu istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0274.6144728
  • Web:http://www.alternatifradyo.com
  • Adres:Alternatif Radyo Tv. Pro. Tic. A.Ş. Ulucami Mah. Vakıf İş Hanı Kat:2 Tavşanlı/Kütahya
  • Facebook:https://www.facebook.com/alternatifradyo
  • Benzer Aramalar:Alternatif Radyo