Alem FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Alem FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Alem Fm


Radyo dinlemenin keyfi bir başkadır. Birçok ortamda radyo dinler ve favori radyo kanallarını takip ederiz. Hepimizin sevdiği bir radyo kanalları vardır. Ülkemizde ise 100'ü aşkın radyo kanalları vardır ve an be an yayın yapmaktadır. Kimi radyo kanalları sadece belgesel ve haber üzerinedir kimi radyo kanalları ise sadece müzik. İşte takip ettiğimiz bu tür radyo kanalları, gündemi takip etme şansına eriştirir ve müzik dinlemenin keyfine kavuşturur. 

TÜRKİYE'NİN FAVORİ RADYO KANALLARINDAN "ALEM FM"
Radyo yayıncılığında zirve yapmış olan Alem FM birçok kişinin evde, işyerinde, arabada ve okulda dinlediği favori radyo kanallarından biri.  Ayrıca Alem FM, Show TV bünyesinde olan bir radyo kanalıdır. Çukurova Holding tarafından yönetiliyor. Daha sonra Sancak grubuna satılmıştır. Ana merkezi İstanbul'da olan Alem FM 1994 yılından beridir kesintisiz radyo yayınlarına devam ediyor. Slogan olarak "En alem radyo" adlı sloganı seçen radyo kanalı her gün ilgi ile takip edilen radyo kanallarından. Merkezi İstanbul'da olmasına karşın radyo kanalı ulusal olarak dikkat çekiyor. Sadece İstanbul'a değil Türkiye'nin bütün her yerine canlı radyo dinle imkanı sunuyor. Üstelik kolay dinlenebilme imkanı da sunuyor. Alem FM pek çok platformdan dinlenebiliyor. DIGITURK, DSMART, TURKSAT4A gibi platformlardan da dinlenebiliyor. Ayrıca radyonunu kendine has bir web sitesi de bulunmaktadır. Bu web sitesinden de an be an kesintisiz dinlemek mümkün. 

KALİTELİ DJ KADROSU

Müzik dinlerken kuşkusuz DJ çok önemli bir faktör. Alem FM bünyesinde bulunan DJ kadrosu son derece donanımlı ve tecrübeli bir ekip. Bünyesinde barındırdığı DJ'ler ile her an kesintisiz müzik sunan Alem FM, bu özelliği ile diğer radyolardan ayırıcı bir faktör olarak öne çıkıyor. Radyo dinle ve 7/24 favori müziklerinizi dinlemek için Alem FM'i dinleyebilirsiniz. 

ÖNE ÇIKAN ANA PROGRAMLAR

            Ana programları ile birlikte dinlenirliği artan favori radyo kanalı Alem FM, her zaman en çok dinlenen radyo kanallarından olmayı başarmıştır. Ana programlarını sıralayacak olursak;

            - Alem'in Üstadları
            - Şebo Show
            - Ayçe Şen ile Ev Hali
            - Ceyhun Yılmaz Show
            - Haberler 
            - Hava Durumu

Alem FM'in yayın merkezi Ankara'da bulunmaktadır. Ankara'da 89.2 frekansını kullanarak Alem FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Alem FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Alem FM'i takip edebilirsiniz. 

  • Telefon:0212 449 30 00
  • Web:http://www.alemfm.com
  • Adres:Bahariye Cad. No:31 İkitelli, Basın Ekspres Yolu, Küçükçekmece / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/alemfmcom
  • Twitter:https://twitter.com/alemfmcom
  • Benzer Aramalar:adem metan show, kafa açan uzman, umut bezgin, arıza show,fatih yıldırım fon müzikler,i fatih yıldırım instagram, fatih yıldırım kimdir, fatih yıldırım, umut bezgin