Aksaray Kral FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Aksaray Kral FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Aksaray Kral FM, Aksaray'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu tarihten bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki yayınlardan oluşmaktadır. Bunun yanında Aksaray'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölgenin en çok dinlene radyolarından bir tanesidir.

Karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Aksaray'da yer almaktadır. Aksaray haricinde Kral FM dinlemek için internet üzerinden sunulan yayınları takip edebilirsiniz. Aksaray'ın en köklü yerel radyo kanallarından bir tanesi olan Aksaray Kral FM'in karışık tarzdaki yayınları sayesinde oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Gün içerisinde farklı saatlerde farklı tarzlarda yayın yapan radyo kanalı sadece müzik yayınları değil, aynı zamanda kültürel programlara ve haberlere de yer verilmektedir. Günlük gelişmelerden haberdar olmak, ülkemizdeki gelişmeleri takip etmek ve Aksaray'daki yerel olayları öğrenmek için Aksaray Kral FM'i dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda farklı tarzlardaki müzik yayınları sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tüm bunlarla beraber Aksaray FM kültürel programlara da oldukça önem vermektedir. Hem sosyal konulara değinen programlar hem de kültür, sanat programlarıyla çeşitlilik kazandırmaktadır. Böylece genel kültürün artmasını da sağlamaktadır.


Aksaray'ın En Prestijli Radyosu; Kral FM

Aksaray Kral FM, Kral FM Kule Radyo T.V A.Ş bünyesinde yer alan bir kuruluştur. 1991 senesinde kurulmuş olan radyonun bugünkü hedefi radyonun eskisi gibi önem kazanmasını ve iletişim aracı olarak kullanılmasını hedeflemektedir. Bu yüzden hem kültürel programlara hem haberlere hem de tüm toplumu ilgilendiren konulara değinmektedir.

Aksaray bölgesinde en önemli radyo kanallarından bir tanesi olan Kral FM tüm halk tarafından dinlenilmeyi hedeflemektedir. Hem müzik hem de birbirinden değerli programları sayesinde çok büyük bir kitleye ulaşmaktadır. Bunu yanında profesyonel ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkıları sayesinde en kaliteli müzikleri dinleyicilerine sunmaktadır.

Aksaray Kral FM'in, Aksaray'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Aksaray'da Kral FM dinlemek için 95.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Aksaray Kral FM'i dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla internet erişiminizin olduğu her yerden Aksaray Kral FM'e ulaşabilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:382 201 01 53
  • Web:http://www.aksaraykralfm.com
  • Adres:Hacı Hasanlı Mh. Tarım Kredi İşhanı Kat :3 no : 40 AKSARAY
  • Facebook:https://www.facebook.com/bizvarsakyeter/
  • Twitter:https://twitter.com/aksaraykral951
  • Benzer Aramalar:Aksaray Kral FM