Aksaray FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Aksaray FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Aksaray FM, adından da anlaşılacağı üzere Aksaray'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarını sürdüren radyo kanalı genel olarak Türkçe pop müzik ve slow müzik tarzında yayınlar yapmaktadır. Bununla beraber Aksaray'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Aksaray FM'in karasal yayınının merkezinden dolayı en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Ancak, internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde başka bölgelerden Aksaray FM dinlemek isteyenlere yayınlarını açmaktadır. Ülkemizin en çok dinlene müzik tarzlarından olan pop müzik dinlemek için en iyi seçeneklerden bir tanesi Aksaray FM olacaktır.

Aksaray FM, 20 yılı aşın süredir yayınlarını sürdürmektedir. Her geçen gün radyoculuk sektörü değerini kaybetmeye devam etse bile Aksaray FM büyük bir istikrarla yıllardan beri yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuk konusunda oldukça disiplinli bir şekilde çalışan radyo kanalı bu çalışmaları sayesinde bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Aksaray’ın ilk özel Radyosu

Yayınlarında 'Aksaray'ın ilk özel Radyosu' sloganını kullanan radyo kanalının oldukça köklü bir geçmişe sahip olduğu belli oluyor. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı aynı zamanda reklam verecek kişiler için oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır. Markanızı en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlayan radyo kanalında her saat başında ve yarım saatte bir reklam yayınları yapılmaktadır.

Aksaray FM, bölgenin ilk özel radyosu olduğu için dinleyici kitlesi de oldukça geniştir. Aynı zamanda pop müzik ve slow müzik konusunda en iyilerden bir tanesi olan Aksaray FM dinleyicilerine en kaliteli müziği sunmaktadır. Tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilen şarkıları sayesinde en iyi pop ve slow müzikler Aksaray FM'de paylaşılmaktadır.

Aksaray FM'in Aksaray'da yayın yaptığından bahsetmiştik. Aksaray'da Aksaray FM dinlemek için 99.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Aksaray FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulamaları kullanarak Aksaray FM'e istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:03822121217
  • Web:http://www.aksarayfm.com
  • Adres:Sofular Mahallesi Gündoğdu caddesi 25/c 68100/Aksaray
  • Facebook:https://www.facebook.com/aksarayfm/
  • Benzer Aramalar:Aksaray FM