Akra FM


Oy: 4.59091 Toplam oylayan: 1
Akra FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Akra Fm


Günlük hayatın stresinden bir nebze olsun uzaklaşmak için yaptığımız aktivitelerden birisi de radyo dinlemektedir. Farklı radyo seçenekleri ile günün her saati bize iyi gelecek frekansları bulduğumuz radyolar hem modumuzu değiştirmekte hem de zihnimizi boşaltarak yorgunluğumuzu almaktadırlar. Çokça söylenen müzik ruhun gıdasıdır sözünü doğrularcasına müzik dinlemek insanlara her zaman için iyi gelmiştir. Ayrıca radyo kanallarında yalnızca müzik değil birçok tartışma, sohbet, spor ve haber programları da yapılmaktadır. Birçok radyo kanalında televizyonu ile aynı anda yayın yapılan saatler bulunmaktadır. Böylece televizyon başında değilken de bu kanalları takip etme şansımız olmaktadır.

İnternet Üzerinden Radyo Dinlemek

Radyo frekanslarını televizyon ve radyo alıcı cihazlarından dinleyebileceğiniz gibi internet üzerinden her türlü akıllı cep telefonu, tablet ve bilgisayardan da dinleyebilirsiniz. Bunun için dinlemek istediğiniz frekans ya da radyo adını arama motoruna yazmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda sadece canlı radyo dinle yazarak da birçok radyo seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bu seçenekler arasında müzik zevkinize göre bir frekans seçebilir ya da o saatte yapılan programları dinlemek için televizyon kanalı ile aynı anda yayın yapan radyoları seçebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde birçok insan işe ya da okula seyahat ettiğinden hareketli sabah programları yapılan radyolar sıkça dinlenmektedir. Bu yayınlar hem sohbetleri ile hem de müzikleri ile sizlere enerji vermekte ve eğer yolunuz uzunsa da bu yolu daha çekilir kılmaktadır.

Farklı Programlar, Farklı Tarzlar

Günün her saatinde yenilenen ve tazelenen müzik listeleri, saat başı kısa haber turları ile harmanlanarak evlerinde ya da işyerlerinde günün büyük saatini radyo dinleyerek geçiren kişilerin dünyadan haberdar olmasını sağlamaktadır. Belirli saat dilimlerinde ve gün aralarında yapılan programlarda ise konuklar ile gündem maddelerinden konuşulmakta ve çoğu zaman da eğlenceli sohbetler yapılarak dinleyenlerin de programa canlı bağlanıp paylaşımda bulunması sağlanmaktadır. İster evde, ister arabanızda, ister yolculuk yaparken otobüs, trende ya da minibüste, isterseniz de kulaklıklarınızı takarak sahil yürüyüşünde dinleyebileceğiniz radyolar sizlere başka bir dünyanın kapılarını açacak ve yapmakta olduğunuz birçok şeyden daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (216) 325 22 65
  • Web:https://www.akradyo.net
  • Adres:Barbaros Mah. Mütevelli Çeşme cd. No:21/1 34662 Üsküdar / İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/akrafm/
  • Twitter:https://twitter.com/akrafm
  • Benzer Aramalar:arka fm dinle, dini kanal, dini sohbet dinle